Cemil Barlas kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
245
Cemil Barlas kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Cemil Barlas kimdir?, biyografi sitemizde Cemil Barlas kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Cemil Barlas kimdir? kaç yaşında?, Cemil Barlas kimdir? memleketi neresi, Cemil Barlas kimdir? evi nerede, Cemil Barlas kimdir? nereli, Cemil Barlas kimdir? instagram, Cemil Barlas kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Cemil Barlas kimdir? Biyografi

Cemil Barlas Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın diplomasını yok ettiler şeklinde bir çıkış yapan Gazeteci Cemil Barlas’ın yaşamı merak konusu oldu.

Cemil Barlas 1969 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Cemil Barlas aslen Gaziantep’lidir. Bilindiği üzere Canan Barlas ve Mehmet Barlas çiftinin oğludur.  Cemil Barlas, bunun yanı sıra HaberX’in sahibidir. Gazetecilik kimliğinin yanında televizyon programlarının da yorumcusudur.

Çoğunlukla sosyal platform üzerinde yaptığı paylaşımlarıyla sürekli olarak gündeme gelmektedir. Cemil Barlas Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmıştır. Gazeteci kökenli bir aileden gelen Cemil Barlas’ın babası Mehmet Barlas, Türkiye’de yayımlanan ulusal gazetelerin birçoğunda çalışmıştır.

Cemil Barlas Dilur hanım ile evlidir. Bu evliliklerinden 1 çocukları bulunmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.