Cemal Can Canseven kimdir, Cemal Can Canseven kaç yaşında?

05.11.2021
186
Cemal Can Canseven kimdir, Cemal Can Canseven kaç yaşında?

Cemal Can Canseven kimdir, biyografi bölümünde Cemal Can Canseven biyografi sayfası ile karşınızdayız. Cemal Can Canseven kaç yaşında?, Cemal Can Canseven memleketi neresi, Cemal Can Canseven facebook, Cemal Can Canseven nereli, Cemal Can Canseven instagram, Cemal Can Canseven ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Cemal Can Canseven kimdir? başlığımızın detayları..

Cemal Can Canseven Kimdir – Cemal Can Canseven Biyografi

Cemal Can Canseven,1995 senesinde İzmir’de doğup yine orada büyüdü. Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı İletişim Bölümü’nden mezun olmuştur. Cemal Can Canseven, birlikte videolar çektiği Sosyal medya dünyasının yakında zamandan tanıdığı bir başka ünlü isim olan Danla Biliç’le üniversite senelerından tanışıyor. Bir videoda sporcu geçmişinin olduğunu ifade eden Cemal Can Canseven bunun yanı sıra DJ’lik yapıyor.

Survivor 2020 Gönüllüler takımının yarışmacıları içinde bulunan Cemal Can Cansever Survivor’da 2020 şampiyonu oldu. Cemal Can şampiyonluğuyla birlikte 500 bin TL’lik büyük ödülün de sahibi oldu.Büyük ödülü kazanan 2020 şampiyonu Cemal Can, takipçi sayısını 3,7 milyon arttırarak bir rekora imza attı. 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.