Cem Saat kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
2.956
Cem Saat kimdir, nereli, kaç yaşında?

Cem Saat Kimdir, biyografi sitemizde Cem Saat ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Cem Saat kaç yaşında?, Cem Saat memleketi neresi, Cem Saat evi nerede, Cem Saat nereli, Cem Saat instagram, Cem Saat ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Cem Saat Biyografi

Cem Saat kimdir, kaç yaşında, nereli?

Cem Saat ünlü dizi, sinema ve reklam oyuncusu Beren Saat’in erkek kardeşidir.  1981 senesinde Ankara’da dünyaya geldi. Günümüz saygınlığı ile 42 yaşındadır. Annesi emekli öğretmen Ayla Saat ve babası ise Eski Türk Milli kaleci ve bir dönem Gençlerbirliği Spor Kulübü’nde kalecilik yapan Hüseyin Avni Saat‘tir. Eniştesi Beren Saat ile evli olan ünlü şarkıcı ve söz yazarı Kenan Doğulu’dur.

Cem Saat yaşamı ve biyografisi

Cem Saat 1981 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Öğrenimine Ankara’da başladı. Babası Eski Türk Milli kaleci ve bir dönem Gençlerbirliği Spor Kulübü’nde kalecilik yapan Hüseyin Avni Saat ve annesi ise emekli öğretmen Ayla Saat’tir.

Cem Saat Beren Saat’in ünlü olmasının sonrasında magazin ve basında yer almaya başlamıştır. Beren Saat’ın erkek kardeşi 10 Ağustos 2013 tarihinde Ankara Büyükhanlı Park Otel’de evlenmiştir. Düğüne Beren Saat ve Kenan Doğulu’da katılmıştır. Cem Saat’in bu evliliğinden Melina isiminde bir kızı dünyaya gelmiştir.

Melina Saat ise sürekli olarak halası Beren Saat’in doğum gününde sosyal platformda paylaşımı yaptığı postlarla gündeme gelmiştir.

Cem Saat boy, kilo ve hangi burç?

Cem Saat boyu, kilosu ve burcu kısa süre içinde güncellenecektir. Beren Saat’in erkek kardeşi Cem Saat kimdir, kaç yaşında, kiminle evlendi, çocuğu var mı, kızı eşi kim, ne iş yapıyor, kısaca yaşamı, vikipedi kaynaklı biyografi detaylarını derledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.