Cem Karakoç (Mithrain) kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
212
Cem Karakoç (Mithrain) kimdir, nereli, kaç yaşında?

Cem Karakoç (Mithrain) Kimdir, biyografi sitemizde Cem Karakoç (Mithrain) ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Cem Karakoç (Mithrain) kaç yaşında?, Cem Karakoç (Mithrain) memleketi neresi, Cem Karakoç (Mithrain) evi nerede, Cem Karakoç (Mithrain) nereli, Cem Karakoç (Mithrain) instagram, Cem Karakoç (Mithrain) ile alakalı her detay yazımızda..

Cem Karakoç (Mithrain) Biyografi

Cem Karakoç (Mithrain) 5 Ağustos 1992 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtır. Eğitim hyatına İstanbul’da başlayan Cem Karakoç liseyi İstanbul Anadolu Teknik Lisesi‘nde veritabanı programcılığı bölümünde sürdürdü. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Beykent Üniversitesi’nde sürdü ve Programcılık bölümünden mezun oldu.

Cem Karakoç Mithrain boy kilo yaş hayatı ve biyografi

Cem Karakoç (Mithrain) H1Z1 oyunu ile Twitch üzerinden yayınları ile yıldızı parlamaya başladı. Battle Royal tipi oyunlar oynayan  Cem Karakoç (Mithrain) PUBG oyunu ile beğeni toplamıştır. Genç fenomenin PUBG oyunun ülkemizde tanınmasında çok büyük emekleri ve katkıları oldu. Takma adı Mithrain olan Cem Karakoç 2017 senesinde PUBG aracılığı ile Almanya’da yapılan Gamescom turnuvasında ülkemizi temsil etti. WtcN, zeoNNN ve Mirliva ile birlikte Team Bosphorus takımında oynayan isim oldu.

Cem Karakoç Mithrain oyun

Ayrıca GLL tarafınca yapılan Nations Royale turnuvasında da oynadı ve takımını finale taşıdı. Kıbrıs Rum Kesimi ve Yunanistan takımı ile finale kalan takımımız birinci olmuştur. Cem Karakoç Türkiye’de tarafınca en iyi PUBG oyuncusu olarak bilinmektedir. Cem Karakoç Instagram, Twitter, Twitch ve Youtube üzerinden milyonlarca takipçisi bulunmaktadır. Cem Karakoç (Mithrain) boyu, kilosu, sevgilisi ve burcu güncellenecektir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.