Cem Arslan kimdir, Cem Arslan kaç yaşında?

07.11.2021
361
Cem Arslan kimdir, Cem Arslan kaç yaşında?

Cem Arslan kimdir, biyografi bölümünde Cem Arslan biyografi sayfası ile karşınızdayız. Cem Arslan kaç yaşında?, Cem Arslan memleketi neresi, Cem Arslan facebook, Cem Arslan nereli, Cem Arslan instagram, Cem Arslan ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Cem Arslan kimdir? başlığımızın detayları..

Cem Arslan Kimdir – Cem Arslan Biyografi

1970 İstanbul doğumlu Cem Arslan, İlk ve orta öğrenimini Küçükyalı’da tamamlayan Arslan liseyi Kadir Has Lisesi’nde tamamlamıştır. Daha sonra Kadıköy’de bulunan Radyo Fener’de çalışmıştır. Bir süre sonra bu radyo satılınca işsiz kalan radyocu o dönem Kadir Çöpdemir’in başında olduğu Klas Radyo’da çalışmıştır.

Daha sonra Best FM’e transfer olan ve Best FM radyo kanalında hafta içi her sabah Gazoz Ağacı ve akşam saatleri civarında Gazor isimli programları sunan Cem Arslan Best Fm öncesinde Radyo Fener ve Klas Fm radyo kanallarında görev almıştır.

Radyo programcılığının bunun yanında üniversitelerde, alışveriş merkezlerinde, belediye, ticaret odası ve benzeri kurum ve kuruluşlarda, Stand-up tadında söyleşi ve gösteriler düzenlemektedir.

 Cem Arslan bir dönem Fenerbahçe Tv’de Fenerium On Air programının yapımcılığını üstlenmiş fanatik bir Fenerbahçe taraftarıdır.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.