Cem Arısoy kimdir?, nereli, kaç yaşında?

03.02.2022
348
Cem Arısoy kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Cem Arısoy kimdir?, biyografi sitemizde Cem Arısoy kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Cem Arısoy kimdir? kaç yaşında?, Cem Arısoy kimdir? memleketi neresi, Cem Arısoy kimdir? evi nerede, Cem Arısoy kimdir? nereli, Cem Arısoy kimdir? instagram, Cem Arısoy kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Cem Arısoy kimdir? Biyografi

Cem Arısoy Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Zahide Yetiş’in eşi Cem Arısoy kimdir? Cem Arısoy kaç yaşında ve ne iş yapıyor?Zahide Yetiş tüp bebekle hamile olduğunu açıklamıştı. Gözler hemen Zahide Yetiş eşi Cem Arısoy’u aradı. Peki, Zahide Yetiş eşi Cem Arısoy kimdir?Cem Arısoy kaç yaşında? Cem Arısoy kaç kez evlendi? Zahide Yetiş hamile olduğunu öğrenenler her ikisini de yaşını merak etmeye başladı. Cem Arısoy kimdir kaç yaşında? Zahide Yetiş kaç yaşında? 1979 tarihinde Avusturya Viyana’da dünyaya gel en sunucu 39 yaşında. Zahide Yetişi kocası Cem Arısoy kimdir? İşte tüm detaylar.

Güzel sunucu Zahide Yetiş canlı yayında hamile olduğunu açıklamıştı. Ardından eşi Cem Arısoy kimdir, kaç yaşında, Zahide Yetiş’in Eylül 2014’e evlendiği Cem Arısoy kimdir ve ne iş yapıyor?

Başarılı ve sempatik sunucu Zahide Yetiş ve Cem Arısoy tüp bebek yöntemiyle çocuk sahibi olacaklarını açıkladı. Cem Arısoy ve Zahide Yetiş çiftinin yeni dünyaya gelecek çocuğunun cinsiyeti de belirlendi. TV programında canlı yayında bebeklerinin cinsiyetini de öğrenen çift çok duygusal anlar yaşadı.  Peki Zahide Yetiş’in eşi Cem Arısoy kimdir? Kaç yaşında, nereli ve ne işle meşgul? İşte Cem Arısoy yaşamı.

“Cem Arısoy, Zahide Yetiş ile 16 Eylül 2014 senesinde Paris’te evlenmiş iki gün sonra’da İstanbul Kuruçeşme’de düğün yapmıştır. Zahide Yetiş 1979 senesinde Viyana’da dünyaya gözlerini açtı. Liseyi İzmir Özel Fatih Koleji’nde okudu. Dokuz Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümü’nden mezun oldu. TRT’de çocukluk zamanında seslendirmeler yaptı. Birçok programda sunuculuk yaptı. 2009 senesinde Kanal D’de yayına giren Doktorum programıyla tanındı. ATV’de yayına giren Zahide ile Yetiş Hayata isimli programın sona ermesinden sonra, 7 Aralık 2015’ten beri SHOW TV’de haftaiçi her sabah yayına giren Zahide Yetiş’le programını sağlamaktadır. Ayrıca Dinle! Hayat Sana Fısıldıyor! başlıklı bir kitap yazmıştır. Engelli yazar Onur Ustaoğlu’nun yazdığı Hey! Biz de Buradayız isimli sesli kitaba seslendirme ve tanıtımda destek vermiştir.”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.