Çatlak Şanzel kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
217
Çatlak Şanzel kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Çatlak Şanzel kimdir?, biyografi sitemizde Çatlak Şanzel kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Çatlak Şanzel kimdir? kaç yaşında?, Çatlak Şanzel kimdir? memleketi neresi, Çatlak Şanzel kimdir? evi nerede, Çatlak Şanzel kimdir? nereli, Çatlak Şanzel kimdir? instagram, Çatlak Şanzel kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Çatlak Şanzel kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Şanzel Çetin
Doğum tarihi: 10 Nisan 1982
Doğum yeri: Ankara
Boyu: 1.72 cm
Kilo: 73 kg
Burcu: Koç
Eğitim durumu: Ortaöğretim
Medeni hali: Evli
Meslek:  Şarkıcı
İnstagram hesabı için tıklayın.

Çatlak Şanzel nereli? Kaç yaşında?

Çatlak Şanzel kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Çatlak Şanzel evli mi, kiminle evlendi, eşi kim? Çatlak Şanzel gençliği, makyajsız, eski hali, fotoğrafları, dövmeleri, hangi pavyonda? Çatlak Şanzel öldürdüğü doktor kim? Çatlak Şanzel evlendiği adam kimdir? Çatlak Şanzel burnu estetik mi, albümleri, müzik kariyeri, konserleri, sahne aldığı mekanlar, kısaca yaşamı ile ilgili araştırılan tüm detaylar kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Çatlak Şanzel yaşamı ve biyografisi

Çatlak Şanzel gerçek adı ile Şanzel Çetin Türk sahne sanatçısıdır. Yakın bir süre içinde seslendirdiği Neredesin şarkısı ile ünlendi. En büyük çıkışını 2020 senesinde hayat öyküsünü anlattığı Armağan Çağlayan’ın YouTube’daki programına konuk olması ile yaptı.

Çatlak Şanzel öldürdüğü doktor

Çatlak Şanzel 10 Nisan 1982 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen Kahramanmaraş Elbistan’dır. Annesi Reyhan Tuncel’dir. Çatlak Şanzel 12 yaşında düğünlerde sahne almaya başladı. 17 yaşında bir doktoru öldürmekten ötürü ceza evine girdi. Adam öldürmesine neden olan olay doktorun yakın bir akrabasına yanlış teşhis koyması neticesinde akrabasının yaşamını kaybetmesidir. Çatlak Şanzel ceza evine girdikten sonra tanımadığı bir adamla ceza evinde nikah kıydı. Günümüzde bu evlilik hala geçerliliğini korumaktadır. 

Bir dönem Vatan TV ekranlarında İsmail YK imzalı ‘Neredesin’ şarkısı ile sosyal platformda fenomen halini aldı. Ankara’da farklı mekanlarda sahne alan Çatlak Şanzel’in halen bir albümü yoktur.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.