Caroline Yılmaz kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
1.532
Caroline Yılmaz kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Caroline Yılmaz kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Caroline Yılmaz kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Caroline Yılmaz kimdir? kaç yaşında?, Caroline Yılmaz kimdir? memleketi neresi, Caroline Yılmaz kimdir? evi nerede, Caroline Yılmaz kimdir? nereli, Caroline Yılmaz kimdir? instagram, Caroline Yılmaz kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Caroline Yılmaz kimdir? Biyografi

Caroline Yılmaz nereli? Kaç yaşında?

Caroline Yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Caroline Yılmaz estetik mi? Caroline Yılmaz sevgilisi kim?  Caroline Yılmaz boy kilo yaş bilgileri, babası kim, ile ilgili araştırılanler, kariyeri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Caroline Yılmaz yaşamı ve biyografisi

Caroline Yılmaz Türk haber spikeri, iş insanı, söz yazarı ve sunucudur. Caroline Yılmaz özellikle Türkan Şoray benzerliği ile göze çarpmaktadır.

Caroline Yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu

Caroline Yılmaz politikacı bir ailenin kızı olarak İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Öğrenimine İstanbul’da başladı. Koç Koleji’ni bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde bitirdi. Ardından 7 yıl Alamanya’da yaşadı. Günümüzde Grande Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve GMG- Grande Media Group başkanıdır. Caroline Yılmaz müzik kariyerine Ozan Doğulu, Sezen Aksu desteği ile adım attı. Caroline Yılmaz bir dönem Murat Boz ile ilgili  yaptığı açıklamalarla gündeme oturdu.  TV8,5 kanalında “Caroline Show” programını hazırlayıp sundu.

Youtube video kanalı ile “Yeşilçam Şarkıları” albümü müzikseverlerin beğeinisi toplamıştır. Caroline Yılmaz 2020 senesinde Serdar Ortaç ile yaptığı düet “Canı Sağolsun” ile de gündeme gelmiştir. Serdar Ortaç ile bir dönem aşk yaşadığı söylenen Caroline Yılmaz 2020 Kasım ayında bu ilişkinin ticari amaçlı olduğunu vurgulamıştır. Caroline Yılmaz boyu 1.73 cm kilosu 52 kg burcu Oğlak.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.