Cansu Tuman kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
179
Cansu Tuman kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Cansu Tuman kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Cansu Tuman kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Cansu Tuman kimdir? kaç yaşında?, Cansu Tuman kimdir? memleketi neresi, Cansu Tuman kimdir? evi nerede, Cansu Tuman kimdir? nereli, Cansu Tuman kimdir? instagram, Cansu Tuman kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Cansu Tuman kimdir? Biyografi

Cansu Tuman nereli? Kaç yaşında?

Cansu Tuman kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Cansu Tuman sevgilisi, yer aldığı diziler, ile ilgili araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Cansu Tuman yaşamı ve biyografisi

Cansu Tuman Türk dizi oyuncusudur. Dizi filmlerde oynadığı karakterlerle tanınmaktadır.

Cansu Tuman sevgilisi

Cansu Büşra Tuman 1994 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Öğrenimine İstanbul’da başladı. Lise eğitiminden sonra üniversite yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde sürdürmeye başladı. Moleküler Biyoloji eğitimi aldı. Cansu Tuman oyunculuk kariyerine başlamadan önce Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde temel oyunculuk eğitimleri aldı.

Cansu Tuman oynadığı diziler

Cansu Tuman oyunculuk kariyerine 2015 senesinde adım attı. Aynı yıl “Arka Sokaklar” ve “Kiralık Aşk” dizilerinde rol aldı. 2017 senesinde “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde ve 2020 senesinde da “Öğretmen” ve “Yemin” dizilerinde rol alan isim oldu. Cansu Tuman boyu 1.63 cm kilosu 55 kg’dır. 

Cansu Tuman dizileri ve filmleri

Cansu Tuman yer aldığı diziler? Cansu Tuman hangi dizilerde oynadı?

  • 2020 Yemin
  • 2020 Öğretmen
  • 2017 Ufak Tefek Cinayetler
  • 2015 Kiralık Aşk
  • 2015 Arka Sokaklar
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.