Cansu Kurtçu kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
112
Cansu Kurtçu kimdir, nereli, kaç yaşında?

Cansu Kurtçu Kimdir, biyografi sitemizde Cansu Kurtçu ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Cansu Kurtçu kaç yaşında?, Cansu Kurtçu memleketi neresi, Cansu Kurtçu evi nerede, Cansu Kurtçu nereli, Cansu Kurtçu instagram, Cansu Kurtçu ile alakalı her detay yazımızda..

Cansu Kurtçu Biyografi

Besteci, şarkıcı, söz yazarı, müzisyen ve sanatçı Cansu Kurtçu 4 Eylül 1984 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen Ankara’dır. Eğitim yaşamına Ankara’da başladı. Liseyi bitirdiktan sonra Ankara Devlet Konservatuvarı bölümünde eğitim hayatına sürdü. Lakin kısa bir süre sonra üniversite eğitim hayatına bölüm değişikliği yaparak Radyo Sinema ve Televizyon bölümünde sürdürdü. Cağaloğlu Anadolu Lisesi ve sonrasında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı bölümünde eğitim gördü.

Cansu Kurtçu şarkıları besteleri

Cansu Kurtçu sanat kariyerine üniversite saatleri civarında televizyon kanallarında çalışarak adım attı. İskender Paydaş ile tanışması ile yaşamı bir anda değişmeye başladı. Cansu Kurtçu İskender Paydaş’ın basın danışmanlığını yapmaya başladı. Bu sıralarda şarkı sözü yazmaya ve besteler yapmaya başladı. Uzun bir dönem danışmanlık yaptıktan sonra organizasyon şirketi CNS Ajans’ı kurdu.

Cansu Kurtçu boy kilo yaş

Cansu Kurtcu ilk profesyonel müzik çalışmasını 2013 senesinde Batak adlı single ile yaptı. Aynı zamanda ünlü şarkıcılara besteler yaptı. Bu sanatçılar içinde; Berkay,Hülya Avşar, Murat Boz, Işın Karaca, Sibel Can, Gülben Ergen, Demet Akalın ve Fettah Can yer aldı. Cansu Kurtçu eşi şarkıcı Fettah Can ile devam eden bir evlilikleri bulanmaktadır

Cansu Kurtçu estetik

Cansu Kurtçu özel yaşamında 2014 senesinde Fettah Can ile Event Garden’da nikah masasına oturdu. Bu evliliklerinden Vera ve Oğul adlarında ikiz çocukları dünyaya gözlerini açtı.

Cansu Kurtçu ikizleri

Cansu Kurtçu şarkıları ve besteleri ile dünya çapında tanınan bir sanatçıdır.  Fenerbahçe taraftarıdır. Cansu Kurtçu boyu 1.70 cm kilosu 58 kg ve burcu Başak.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.