Cansu Dengey kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
521
Cansu Dengey kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Cansu Dengey kimdir?, biyografi sitemizde Cansu Dengey kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Cansu Dengey kimdir? kaç yaşında?, Cansu Dengey kimdir? memleketi neresi, Cansu Dengey kimdir? evi nerede, Cansu Dengey kimdir? nereli, Cansu Dengey kimdir? instagram, Cansu Dengey kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Cansu Dengey kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Cansu Dengey Acar
Doğum tarihi: 1 Ocak 1990
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.68 cm
Kilo: 55 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Gökhan Acar ile)
Meslek: Blogger, Youtuber
İnstagram hesabı için tıklayın

Cansu Dengey nereli? Kaç yaşında?

Cansu Dengey kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Cansu Dengey sevgilisi, evli mi, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Cansu Dengey yaşamı ve biyografisi

Cansu Dengey Türk blogger, youtuber ve sosyal platform fenomendir. Türkiye’de paylaşımları ile dikkatleri üzerine çekti ve tanınmaya başladı.

Cansu Dengey kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu

Cansu Dengey 1 Ocak 1990 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Ceren adında bir kız kardeşi bulunmaktadır. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Mustafa Saffet Anadolu Lisesi’ni bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü’nde sürdü.

Cansu Dengey mesleki kariyerine pazarlama uzmanı olarak adım attı. 5 yıl özel sektörde çalıştıktan sonra sosyal platform alanında ilerleme kararı aldı.

Cansu Dengey internet dünyasına üniversite senelerında adım attı. 2016 senesinde  içerikler üretmeye başladı. 2018 senesinde özel yaşamında bir adım atarak 2010 senesinde sevgili olduğu Gökhan Acar ile nikah masasına oturdu. Çiftin bu evliliklerinden halen bir çocukları yoktur.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.