Cansu Canan Özgen Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
132
Cansu Canan Özgen Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Cansu Canan Özgen Kimdir?, biyografi sitemizde Cansu Canan Özgen Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Cansu Canan Özgen Kimdir? kaç yaşında?, Cansu Canan Özgen Kimdir? memleketi neresi, Cansu Canan Özgen Kimdir? evi nerede, Cansu Canan Özgen Kimdir? nereli, Cansu Canan Özgen Kimdir? instagram, Cansu Canan Özgen Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Cansu Canan Özgen Kimdir? Biyografi

Cansu Canan Özgen Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Gerçek ve tam ismiyle Cansu Canan Özgen’in doğum tarihi 23 Eylül 1989. Bugün 29 yaşında olan sunucu ve yazar bekardır. Boyu 1.75 cm olan güzel sunucunun burcu ise Terazi. Babası Selanik göçmeni ve annesi Erzurumludur.

Eğitim yaşamına İstanbul’da başlayan yazar Bayrampaşa Anadolu Lisesinden mezun oldu. İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu olan Cansu Canan Özgen’in doğum yeri İstanbul.

İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği bölümünde okurken bunun yanı sıra dialog, İletişim spikerlik ve sunuculuk bölümnde de öğrenim gördü.
Üniversite öğreniminden sonra kısa süreliğine maden ocağında stajyer olarak çalıştı.

Medya kariyerine Beşiktaş Tv’de staj yaparak başladı. Bu adımın sonrasında Habertürk gece spikerliği görevine başlamıştır.

2015 senesinde Talha Uğurluel’la birlikte Osmanlı’nın Şifreleri adında kitabı hazırladı. Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan sunucu yazar “Selçuklu’nun Şifreleri, Küresel Düzenin Şifreleri ve Türklerin Serüveni: Metehandan Attilaya, Fatihten Atatürke” kitaplarını kaleme almıştır.

Özel yaşamında ekran önünde olduğu için çok evlilik teklifi aldığı ve evlilik kelimesinin kendisi için ölüm niteliğinde olduğunu vurgulamıştır.

Bugün Habertürk ekranlarında Öteki Gündem ile seyircisinin karşısına çıkan yazar çalışma yaşamını sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.