Cansu Baydar kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
832
Cansu Baydar kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Cansu Baydar kimdir?, biyografi sitemizde Cansu Baydar kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Cansu Baydar kimdir? kaç yaşında?, Cansu Baydar kimdir? memleketi neresi, Cansu Baydar kimdir? evi nerede, Cansu Baydar kimdir? nereli, Cansu Baydar kimdir? instagram, Cansu Baydar kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Cansu Baydar kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Cansu Baydar
Doğum tarihi: 1990
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.67 cm
Kilo:  56 kg
Burcu:  Bilinmiyor
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Bekar
Meslek:  Sinema Yazarı
İnstagram hesabı için tıklayın.

Cansu Baydar nereli? Kaç yaşında?

Cansu Baydar kimdir, fotoğrafları, yaşı, sevgilisi, boyu, instagram hesabı, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak. 

Cansu Baydar yaşamı ve biyografisi

Cansu Baydar Türk sinema yazarıdır. Türkiye’de oyuncu Ulaş Tuna Astepe ile birlikteliğiyle gündeme gelmiştir.

Casnu Baydar kimdir

Cansu Baydar 1990 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. İstanbul Vefa Lisesi’ni bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünde sürdü. Mezun olduktan sonra sinema sektöründe sinema yazarı olarak işe başladı.

Bir süre yurtdışında eğitimler aldı ve çalışmalar yaptı. İlk durağı Almanya, Berlin’de sinema üzerine çalışmaları oldu. Berlin’de yaşayan mültecilerle birlikte kısa film ve belgesel filmleri çekti.

2019 senesinde Cansu Baydar Ulaş Tuna Astepe ile birlikteliği ile magazin dünyasında yer aldı. Günümüzde yaşamını İstanbul’da ilerleten Cansu Baydar bekar olup, sinema yazarlığı, senaryo alanında çalışmalarını sürdürmektedir.

2020 Mayıs ayında oyuncu Ulaş Tuna Astepe ve sevgilisi Cansu Baydar sokak içinde kavga etmeleri ile gündeme geldiler. İstanbul Cihangir’de köpeklerini havalandırdıkları esnada köpeği başka bireylerin sevmesi üzerine yaşanan kavga magazin gündemine oturmuştur.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.