Cansu Akın kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
149
Cansu Akın kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Cansu Akın kimdir?, biyografi sitemizde Cansu Akın kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Cansu Akın kimdir? kaç yaşında?, Cansu Akın kimdir? memleketi neresi, Cansu Akın kimdir? evi nerede, Cansu Akın kimdir? nereli, Cansu Akın kimdir? instagram, Cansu Akın kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Cansu Akın kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Cansu Akın
Doğum tarihi: 5 Eylül 1991
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.68 cm
Kilo: 53 kg
Burcu: Başak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Youtuber
İnstagram hesabı için tıklayın

Cansu Akın nereli? Kaç yaşında?

Cansu Akın kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Cansu Akın babası, kardeşi, sevgilisi, evi, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Cansu Akın yaşamı ve biyografisi

Cansu Akın Türk youtuber ve fenomendir. Youtube kanalı üzerinden hazırladığı ve paylaşımı yaptığı video içerikleri ile tanınmaya başladı.

Cansu Akın babası, kardeşi, sevgilisi, evi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri

Cansu Akın 5 Eylül 1991 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına ailesi ile çocuk senelerda taşındığı Marmaris’te Marmaris Atatürk İlkokulu’nda başladı. Ardından eğitim hayatına Kenan Evren Ortaokulu’nda sürdü. Lise senelerı İstanbul’da geçen Cansu Akın Beşiktaş Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nde sürdü. Annesi ve babası ayrı olan Cansu Akın gerçek bir kitap okuyucusudur. En sevdiği kitaplar içinde

Cansu Akın internet dünyasına 2015 senesinde kurduğu youtube kanalı ile adım attı. Rutin olarak günlük yaşamdan kesitler, günlük vloglar, yaşam tarzı, challenge, gezi ve seyahat, moda trendleri, makyaj ve güzellik bakım alanında vieo içerikleri paylaşan Cansu Akın kısa bir sürede bir hayli önemli hedef kitlesine sahip oldu. Ayrıca fenomen olduktan sonra bazı sektörel dergilerin reklam yüzü oldu. Cansu Akın bekar olup şimdilerde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

Şeker Portakalı, Çavdar Tarlasında Çocuklar, Otostopçunun Galaksi Rehberi kitapları yer alırken, en sevdiği yerli dizi Avrupa Yakası ve en sevdiği renkler ise bordo ve gri renkleridir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.