Cansın Yılmaz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
363
Cansın Yılmaz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Cansın Yılmaz kimdir?, biyografi sitemizde Cansın Yılmaz kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Cansın Yılmaz kimdir? kaç yaşında?, Cansın Yılmaz kimdir? memleketi neresi, Cansın Yılmaz kimdir? evi nerede, Cansın Yılmaz kimdir? nereli, Cansın Yılmaz kimdir? instagram, Cansın Yılmaz kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Cansın Yılmaz kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Cansın Yılmaz
Doğum tarihi:  21 Mart 1997
Doğum yeri: Ankara
Boyu: 1.68 cm
Kilo:  57 kg
Burcu: Koç
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Bekar
Meslek: Oyuncu, Sporcu, Siyasetçi
İnstagram hesabı için tıklayın.

Cansın Yılmaz nereli? Kaç yaşında?

Cansın Yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Cansın Yılmaz sevgilisi, kardeşi, ailesi? Cansın Yılmaz hangi dizilerde oynadı, yer aldığı diziler? Kısa olarak yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Cansın Yılmaz yaşamı ve biyografisi

Cansın Yılmaz Türk dizi ve tiyatro oyuncusudur. Aynı zamanda siyasetçidir. 2011 senesinde günlük dizi olarak yayına giren Beni Affet dizisinde oynadığı Güzel kişiliği ile tanındı.

Cansın Yılmaz hangi dizilerde oynadı, oynadığı diziler

Cansın Yılmaz 21 Mart 1997 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Esasen Rizeli’dir. Bir kız kardeşi ve abisi mevcuttur. Eğitim yaşamına Ankara’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri fakültesinde sürdürdü.

Cansın Yılmaz sevgilisi

Cansın Yılmaz oyunculuk kariyerine tiyatro sahnelerinde başladı ve bir çok oyunda sahne aldı. Ayrıca sporcu olan Cansın Yılmaz Türkiye jimnastik üçüncüsüdür. Cansın Yılmaz dizi oyunculuğuna ilk kez 2011 senesinde “Beni Affet” dizisinde “Güzel” rolü ile adım attı. Uzun soluklu olarak Beni Affet dizisinde rol alan Cansın Yılmaz 2018 senesinde “Beni Bırakma” dizisinde “Özge” rolüne hayat veren isim oldu. 

Cansın Yılmaz biyografi

Cansın Yılmaz, koyu bir Fenerbahçe taraftarıdır. Oyuncu Cansın Yılmaz 2018 seçimlerinde Ak Parti Ankara 1. Bölge Milletvekili adayı oldu. Lakin seçilmedi. Cansın Yılmaz özel yaşamında Erkan Yaşar ile nişanlıdır. Cansın Yılmaz şimdilerde Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri fakültesinde yüksek öğrenimine sürdürmektedir.

Cansın Yılmaz dizileri ve filmleri

Cansın Yılmaz yer aldığı diziler, hangi dizilerde rol aldı? Aşağıda güncel olarak sıralanmaktadır.

  • 2018 Beni Bırakma (Özge) TV Dizisi
  • 2011 Beni Affet (Güzel) TV Dizisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.