Cansın Sergen kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
779
Cansın Sergen kimdir, nereli, kaç yaşında?

Cansın Sergen Kimdir, biyografi sitemizde Cansın Sergen ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Cansın Sergen kaç yaşında?, Cansın Sergen memleketi neresi, Cansın Sergen evi nerede, Cansın Sergen nereli, Cansın Sergen instagram, Cansın Sergen ile alakalı her detay yazımızda..

Cansın Sergen Biyografi

Cansın Sergen kimdir, boyu, kilosu, burcu, sevgilisi, yer aldığı diziler, hangi dizilerde oyandı, tüm dizileri, instagram hesabı? Burak Sergen oğlu Cansın Sergen kaç yaşında, annesi kimdir? Cansın Sergen ile ilgili bilgi, yaşamı, vikipedi ve biyografi detayları.

Burak Sergen’in oğlu Cansın Sergen doğum tarihi 2009’dur.  2021 yılı saygınlığı ile 12 yaşında olan genç oyuncu İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Cansın Sergen annesi Işıl Ulutürk Sergen’dir. Babası ünlü oyuncu Burak Sergen’dir. Amcası yine ünlü oyuncu Toprak Sergen olup dedesi ise ünlü oyunculardan Semih Sergen’dir.

Cansın Sergen boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri

Cansın Sergen babası oyuncu Burak Sergen ve oyuncu annesi Işıl Sergen ile 1999 senesinde nikah massına oturdu. Cansın Sergen bu evlilikten 10 yıl sonra dünyaya gözlerini açtı. Lakin Cansın Sergen anne ve babası 2018 senesinde 19 yıllık evliliklerini noktaladı ve boşandı.

Cansın Sergen babası, annesi, amcası ve dedesi gibi oyuncu olmayı seçti. Kariyerini oyunculuk üzerine inşa eden Cansın Sergen eğitim hayatına İstanbul’da başladı. İlk dizi film oyunculuğunu ve ilk ekran deneyimini 2015 senesinde Sen Benimsin dizisinde babası Burak Sergen ile birlikte rol aldıkları dizi film projesinde gerçekleştirdi. 2021 senesinde Sadakatsiz dizisinde rol aldı.

Cansın Sergen 2021 senesinde babası Burak Sergen de dahil olmak üzere tüm dünyayı etkisi altına alan koranavürsüe yakalanmaları ile gündeme geldi.

Cansın Sergen boyu 1.33 cm kilosu 30 kg ve burcu Oğlak. Göz rengi ise Kahverengi.

Cansın Sergen dizileri ve filmleri

  • 2021 Sadakatsiz
  • 2015 Sen Benimsin
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.