Cansın Mısırlı kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
296
Cansın Mısırlı kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Cansın Mısırlı kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Cansın Mısırlı kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Cansın Mısırlı kimdir? kaç yaşında?, Cansın Mısırlı kimdir? memleketi neresi, Cansın Mısırlı kimdir? evi nerede, Cansın Mısırlı kimdir? nereli, Cansın Mısırlı kimdir? instagram, Cansın Mısırlı kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Cansın Mısırlı kimdir? Biyografi

Cansın Mısırlı nereli? Kaç yaşında?

Cansın Mısırlı kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Cansın Mısırlı yer aldığı diziler, ile ilgili araştırılanler, boy kilo yaş, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Cansın Mısırlı yaşamı ve biyografisi

Cansın Mısırlı Türk model, manken, dizi ve reklam oyuncusudur. Bilhassa oynadığı dizi filmlerle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve tanımaya başlamıştır.

Cansın Mısırlı hayatı ve biyografi bilgileri

Cansın Mısırlı çocuk oyuncu 2016 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Cansın Mısırlı boyu 100 cm kilosu 16 kg burcu Oğlak ve göz rengi Yeşil’dir. 2017 senesinde başladığı kariyer yolculuğunda ilk kez “E-bebek” katalog çekimleri ile adım attı. Ardından 2018 senesinde “Wonder Kıds” katalog çekimi ve hemen sonrasında 2019 senesinde “LCW” katalog çekimi için objektiflerin karşısına geçti.

Cansın Mısırlı boy kilo yaş,

Cansın Mısırlı dizi oyunculuğuna 2020 senesinde “Alev Alev” dizisi ile başladı.  Günümüzde hem eğitimini hem de oyunculuk kariyerini birlikte sürdürmektedir.

Cansın Mısırlı kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu

Cansın Mısırlı dizileri ve filmleri

Cansın Mısırlı yer aldığı diziler ve olduğu tüm projeler aşağıda bulunmaktadır.

  • 2020 Alev Alev
  • 2019 LCW katalog çekimi
  • 2018 Wonder Kıds katalog çekimi
  • 2017 E-bebek fotoğraf çekimi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.