Cansın Mina Gür kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
144
Cansın Mina Gür kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Cansın Mina Gür kimdir?, biyografi sitemizde Cansın Mina Gür kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Cansın Mina Gür kimdir? kaç yaşında?, Cansın Mina Gür kimdir? memleketi neresi, Cansın Mina Gür kimdir? evi nerede, Cansın Mina Gür kimdir? nereli, Cansın Mina Gür kimdir? instagram, Cansın Mina Gür kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Cansın Mina Gür kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Cansın Mina Gür
Doğum tarihi: 2013
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.05 cm
Kilo: 17 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Model, Oyuncu, Youtuber
İnstagram hesabı için tıklayın

Cansın Mina Gür nereli? Kaç yaşında?

Cansın Mina Gür nereli, yer aldığı diziler, reklamları, yaşı, boy kilo, hangi okulda, kaçıncı sınıf? Cansın Mina Gür annesi kimdir? Yemin dizisi Masal gerçek adı ne? Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Cansın Mina Gür yaşamı ve biyografisi

Cansın Mina Gür Türk çocuk dizi ve reklam oyuncusudur. Bilhassa ünlü markaların reklam yüzüdür. ABC markasının reklam yüzü olarak hatırlanmaktadır.

Cansın Mina Gür annesi kimdir

Cansın Mina Gür 2013 senesinde İstanbul’da tek çocuklu bir ailede dünyaya gözlerini açtı. Annesi öğretmendir ve babasının mesleği ise bankacılıktır. Eğitim yaşamını ilerleten başarılı çocuk oyuncu Cansın Mina Gür oyunculuk kariyerine çok erken başladı.

Cansın Mina Gür 3 yaşında reklam filmlerinde ve katalog çekimlerinde rol alarak kariyerine başladı. 2017 senesinde “Vakıfbank Reklamı” ile kariyerine adım attı. Daha sonra 2018 senesinde “Abc Yumuşatıcı” ve “Sıvı Sabun Reklamı” ile yıldızı parladı.

Cansın Mina Gür ilk dizi filmi “Yemin” dizisi olmuştur. “Yemin” dizisinde “Masal” kişiliğine hayat veren oyuncu yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Dizi çalışmaları ve okulu dışında Youtuber’da olan Cansın Mina Gür “Zerin Kultural Cast Ajansı” çatısı altında dizi ve reklam çalışmalarına sürdürmektedir.

Cansın Mina Gür reklam filmleri

  • 2018 Abc Yumuşatıcı, Sıvı Sabun Reklamı
  • 2018 Nesquik
  • 2018 Türk Telekom
  • 2018 Vakıfbank Broşür Billboard
  • 2018 Katia Katalog
  • 2018 Kemal Tanca Ayakkabı Katalog
  • 2017 Vakıfbank Reklamı

Cansın Mina Gür dizileri ve filmleri

Cansın Mina Gür yer aldığı diziler? Cansın Mina Gür hangi dizilerde oynadı? Aşağıda güncel olarak bulunmaktadır.

  • 2020 Yemin (Masal) TV Dizisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.