Cansın Helvacı kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
1.037
Cansın Helvacı kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Cansın Helvacı kimdir?, biyografi sitemizde Cansın Helvacı kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Cansın Helvacı kimdir? kaç yaşında?, Cansın Helvacı kimdir? memleketi neresi, Cansın Helvacı kimdir? evi nerede, Cansın Helvacı kimdir? nereli, Cansın Helvacı kimdir? instagram, Cansın Helvacı kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Cansın Helvacı kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Cansın Helvacı
Doğum tarihi: 1 Ocak 1989
Doğum yeri: İzmir
Boy: 1.76 cm
Kilo: 56 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Haber spikeri
İnstagram hesabı için tıklayın

Cansın Helvacı nereli? Kaç yaşında?

Cansın Helvacı kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Cansın Helvacı evli mi, kiminle evlendi, sevgilisi, hangi kanalda, a haberden ayrıldı mı, neden yok? A Haber sunucuları ve A Haber spikeri içinde farkını fark ettiren Cansın Helvacı yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Cansın Helvacı yaşamı ve biyografisi

Cansın Helvacı Türk haber sipkeridir.  Türkiye’nin ulusal televizyon kanalları olan Habertürk TV ve A Haber kanallarının ekran yüzü olarak tanınmaktadır.

Cansın Helvacı evli mi, kiminle evlendi, sevgilisi, hangi kanalda, a haberden ayrıldı mı, neden yok

Cansın Helvacı 1 Ocak 1989 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Esasen Balkan göçmeni olan Cansın Helvacı’nın annesinin adı Canan ve babası adı ise Saim’dir. Cansın Helvacı babası Saim Helvacı Kuşadaşı Vergi Dairesi emeklisidir. 2016 senesinde yaşamını yitirmiştir. Eğitim yaşamına İzmir’de başlayan Cansın Helvacı liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde sürdü.

Mesleki kariyerine 2013 senesinde Habertürk TV ekranlarında adım attı. 2016 senesinde ATV ve A Haber Televizyon kanalına transfer oldu. A Haber ekranlarında “Gece Haberleri’ni” sunmaya başladı. Cansın Helvacı bunun bunun yanında “Gece Ajansı” ve ‘’Memleket Meselesi’’ programlarını da hazırlayıp sundu.

Cansın Helvacı bekar olup şimdilerde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.  Türk Sanat Müziği hayranı ve spor yapmayı seven ünlü spiker, 2020 senesinde “Diyarbakır anneleriyle “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” sebebiyle özel yayın gerçekleştirdi. Cansın Helvacı’nın, o anları canlı yayında aktarırken sesi titredi, boğazı düğümlendi ve gözleri doldu.”

Cansın Helvacı hangi kanallarda çalıştı?

Cansın Helvacı çalıştığı televizyon kanalları ve sunduğu TV programlarına ilişkin güncel bilgiler aşağıda bulunmaktadır.

  • 2020 – A Haber – Gece Ajansı Sunucu/Spiker
  • 2020 – A Haber – Memleket Meselesi Sunucu/Spiker
  • 2013 – Habertrk TV – Sunucu/Spiker
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.