Cansel Elçin

Cansel Elçin

24 Temmuz 2015 0 Yazar: Biyografi

Cansel elçin 20 eylül 1973 yılında izmir’in tire ilçesinde doğmuştur. babası terzi olan cansel elçin’in bir de abisi vardır. İlk okulu 2’inci sınıfa kadar tire’de okuyan cansel elçin daha sonra 8 yaşında ailesi ile birlikte paris’e gitti ve eğtimine orada dil ve edebiyat okudu sonra üniversite’ye başladı ancak 6 ay sonra okulu bıraktı.Ama paris’te çok güzel işler yaptıCansel Elçin

90’lı yıllarda türkiye’den getirilen bornoz ,çarşaf gibi teksil ürünleri satan cansel elcin, bu işte dört sene çalıştıkdan sonra sıkılınca bu işi bıraktı tiyatro okuluna girdi ama parasız kalınca barmenlik yaptı kerpçide calıştı.Garsonluk ve söförlük te yaptı.Ayrıca özel söför olarakta çalışmıştır.

Daha sonra bir okula kaydolan cansel elçin,okulu bitirdikten sonra farnsa’nın çesitli bölgelerinde çalıştı.Daha sonra türkiye’ye geldi.Ama bundan önce paris’te tiyatro hayatında başladı.türkiye’ye dönen oyuncu ,tomris giritoğlu ile tanışnca türkiye’ye geldi ve kırk kanatlar adlı dizi ile oynculuğa başladı.Ardından hatırla sevgili’de başrollerini beren saat ile paylaştı ve bu dizi ile tanındı.

Bir çok dizide ve filmde rol aldı daha sonra sevtap erener’in kilibinde oynadı.2012’de eşi pınar apaaydın ile evlendi.

istanbul escort bayan