Caner Topçu kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
1.373
Caner Topçu kimdir, nereli, kaç yaşında?

Caner Topçu Kimdir, biyografi sitemizde Caner Topçu ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Caner Topçu kaç yaşında?, Caner Topçu memleketi neresi, Caner Topçu evi nerede, Caner Topçu nereli, Caner Topçu instagram, Caner Topçu ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Caner Topçu Biyografi

Caner Topçu kimdir, kaç yaşında, nereli?

Caner Topçu tiyatro, dizi ve sinema oyuncusudur. Aynı zamanda sosyal platform fenomenidir. 25 Haziran 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 24 yaşındadır. Caner Topçu sahne aldığı tiyatro oyunları, yer aldığı diziler ve sinema filmlerinin bunun yanında sosyal platform kimliği ile öne plana çıktı ve tanınmaya başladı. 

Caner Topçu yaşamı ve biyografisi

Caner Topçu 25 Haziran 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Samandıra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini bitirdiktan sonra Harun Özer ve Fulya Filazi’den temel oyunculuk dersleri aldı ve tiyatro oyunlarında sahne almaya başladı.

Caner Topçu oyunculuk kariyerine ilk kez beyazperde de 2015 yapımı Bilinçsizler adlı sinema filminde rol alarak adım attı. Ardından Evrensel 2018 ve 2019 yapımları olan Döngü: Zamansal Yolculuk ve Evrensel Döngü: Yaşam Ağacına Yolculuk filmlerinde Ömer Ali rolüne hayat verdi. Aynı yıl Nöbet dizisinde rol aldı. 2021 Hiç adlı internet fenomenlerinin olduğu dizide Deniz rolünü canlandırdı. 2021 senesinde Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde İlyas Reis rolüne hayat veren isim oldu.

Caner Topçu tiyatro oyunları içinde; Beyaz Cehennem, Dikkat İnternet Var, İnançtan Zafere: Sarıkamış oyunları bulunmaktadır.

Caner Topçu boy kilo ve hangi burç?

Caner Topçu boyu 1.84 cm kilosu 77 kg ve burcu Yengeç. Genç oyuncu bekardır.

Caner Topçu sevgilisi?

Caner Topçu sevgilisi Uzun Makarna Özgür Balakar ile ismi anılmıştır. Lakin sevgili olup olmadığı bilinmemektedir.

Caner Topçu dizileri ve filmleri

Caner Topçu yer aldığı diziler? Caner Topçu hangi dizilerde oynadı?

  • 2021 Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı (İlyas Reis)
  • 2021 Hiç (Deniz)
  • 2019 Nöbet
  • 2019 Evrensel Döngü: Zamansal Yolculuk (Ömer Ali)
  • 2018 Evrensel Döngü: Yaşam Ağacına Yolculuk (Ömer Ali)
  • 2015 Bilinçsizler (Recep)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.