Caner Hepvarlık kimdir?, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
68
Caner Hepvarlık kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Caner Hepvarlık kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Caner Hepvarlık kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Caner Hepvarlık kimdir? kaç yaşında?, Caner Hepvarlık kimdir? memleketi neresi, Caner Hepvarlık kimdir? evi nerede, Caner Hepvarlık kimdir? nereli, Caner Hepvarlık kimdir? instagram, Caner Hepvarlık kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Caner Hepvarlık kimdir? Biyografi

Caner Hepvarlık nereli? Kaç yaşında?

Caner Hepvarlık kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Caner Hepvarlık şarkıları, albümleri, konserleri? Caner Hepvarlık sevgilisi, müzik kariyeri, ile ilgili araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Caner Hepvarlık yaşamı ve biyografisi

Caner Hepvarlık Türk sanatçı, müzisyen, müzik prodüktör ve bunun yanı sıra yapımcıdır.

Caner Hepvarlık kimdir

Caner Hepvarlık 3 Aralık 1986 senesinde İzmir Karşıyaka’da dünyaya gözlerini açtı. Müzik yaşamı ile dünyaya merhaba dediği anda tanıştı. Tam bir müzik adamı olarak nitelendirilen Caner Hepvarlık Ege Üniversitesi Elektrik ve İşletme Fakültesi mezunudur.

Üniversite saatleri civarında bir arkadaşını CEZA – Med Cezir albümünü kendisine vermesinin sonrasında Rap müziğe karşı  ilgi duymaya başladı. Local mahlası ile rap yapmaya başlayan Caner Hepvarlık ilk kelimelerini ve kaydını 2005 senesinde yapmaya başladı. 2005 senesinden bu yana 424 solo parçaya imza attı. Aynı zamanda sayısız isme feat desteği verdi. Caner Hepvarlık 2020 senesinde ALFA MÜZİK YAPIM şirketini kurdu. Aynı ismi taşıyan müzik studiosu ile  kayıt,Mix&Mastering desteği sağlayarak müzik yapımcısı oldu. Caner Hepvarlık hayvansever kimliği ile de tanınmaktadır.

Yakın gelecekte “Devamke” adlı parçasını çıkardı. Ardından yeni şarkısı “Füze Gibi” ile müzik piyasasına bi hayli hızlı bir giriş yaptı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.