Caner Cindoruk Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
313
Caner Cindoruk Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Caner Cindoruk Kimdir?, biyografi sitemizde Caner Cindoruk Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Caner Cindoruk Kimdir? kaç yaşında?, Caner Cindoruk Kimdir? memleketi neresi, Caner Cindoruk Kimdir? evi nerede, Caner Cindoruk Kimdir? nereli, Caner Cindoruk Kimdir? instagram, Caner Cindoruk Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Caner Cindoruk Kimdir? Biyografi

Caner Cindoruk (Kadın Dizisi Sarp) Kimdir? Caner Cindoruk Kimdir? (Kadın Dizisi Sarp) Nereli? Kaç Yaşında?

Caner Cindoruk nereli? Caner Cindoruk kimdir? Yakışıklı oyuncunun özel yaşamı merak ediliyor. Caner Cindoruk eşi kim? Evli mi ve çocukları var mı? Caner Cindoruk kaç yaşında?

Caner Cindoruk dizileri ile artık tanınan bir sima. Caner Cindoruk filmlerinde bi hayli başarılı bir oyunculuk sergilemektedir. Zaman zaman Caner Cindoruk Alevi mi? Şeklinde merak edenlerde oldu. Caner Cindoruk filmler ve tv şovları ve başarıları ile kariyerinde yükselmeye sürdürmekte.

2 Nisan 1980 senesinde Adana’da dünyay gelen Caner Cindoruk aslen Adanalıdır. bugün 38 yaşında olan Caner Cindoruk Çukurovalıdır. Çocukluğu ve gençliği burada geçti. Yetenekli ve tecrübeli oyuncu Caner Cindoruk Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.

İlk olarak 2016 senesinde “İstanbul Sokakları” dizisinde “Fırat” kişiliğine hayat verdi. Daha önce birden çok sinema ve dizide rol alan Caner Cindoruk şimdilerde Kore dizisi versiyonu olan Kadın dizisinde “Sarp” kişiliğini canlandırmaktadır.

Sosyal yaşamını ve yaşamını İstanbul Kadıköy Moda’da ilerleten yakışıklı oyuncu Koç burcudur. Amcası ise oyuncu, tiyatrocu Erdal Cindoruk‘tur.

Caner Cindoruk oynadığı dizi ve sinema filmlerinden bazıları ise şöyle: “Yaprak Dökümü, Kara Güneş, Geç Gelen Bahar, Hanımın Çiftliği, Firar, Aramızda Kalsın, İstanbul Sokakları ve Muhteşem Yüzyıl Kösem, Elveda Katya, Çalsın Sazlar, Kor, İçerdekiler, Bir Şey Değilim, Ekşi Elmalar ve Dar Elbise.”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.