Canan Yener Reçber kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
547
Canan Yener Reçber kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Canan Yener Reçber kimdir?, biyografi sitemizde Canan Yener Reçber kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Canan Yener Reçber kimdir? kaç yaşında?, Canan Yener Reçber kimdir? memleketi neresi, Canan Yener Reçber kimdir? evi nerede, Canan Yener Reçber kimdir? nereli, Canan Yener Reçber kimdir? instagram, Canan Yener Reçber kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Canan Yener Reçber kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Canan Yener Reçber
Doğum tarihi: 1 Ocak 1981
Doğum yeri: Sakarya
Boy: 1.68 cm
Kilo: 55 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Birol Reçber ile)
Meslek: Haber Spikeri, Sunucu
İnstagram hesabı için tıklayın

Canan Yener Reçber nereli? Kaç yaşında?

Canan Yener Reçber nereli, kaç yaşında, boyu kilosu ve burcu? Canan Yener Reçber evli mi, eşi, kiminle evlendi, çocuğu var mı? Canan Yener Reçber Rüştü Rençber ilişkisi? TRT Haber spikeri Canan Yener Reçber yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Canan Yener Reçber yaşamı ve biyografisi

Canan Yener Reçber Türk haber spikeri ve suncudur. TRT Haber spikeri Canan Yener Reçber TRT kanalının ekran yüzü olarak tanınmaktadır.

Canan Yener Reçber evli mi, eşi, kiminle evlendi, çocuğu var mı

Canan Yener Reçber 1 Ocak 1981 senesinde Sakarya Hendek beldesinde dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Sakarya’da başladı. Liseyi bitirdiktan sorna üniversite eğitim hayatına Ankara Üniversitesi İktisadi İdari Bölümler Fakültesi İşletme bölümünde sürdürdü.

Canan Yener Reçber televizyonculuk kariyerine Sakarya yerel televizyonu olan Kanal 54 ekranlarında adım attı. Kanal 54 televizyonunun yayın yaşamına son vermesi ile Muğla yerel televizyonu Kanal 48’de görev almaya başladı. Bu süreci ardından Kanal Kent takip etti. Canan Yener Reçber’in TRT kariyeri Fulin Arıkan desteği ile gerçekleşmiştir. Canan Yener Reçber TRT ekaranlarında ilk kez hava durumunu sundu. Ardından TRT’de haber editörlüğü ve haber spikerliği yapmaya başladı. Canan Yener Reçber 2020 senesinde TRT ekranlarında “Günün İçinden” programı ile  Hafta içi hergün ekranlarda yerini aldı.

Canan Yener Reçber 2002 senesinde spor yorumcusu Birol Reçber ile nikah masasına olturdu. Bu evliliklerinden “Alaz” adında bir çocukları bulunmaktadır. Altın Kelebek En İyi Kadın Haber sunucusu dalında aday gösterilen Canan Yanan Reçber yaşamını ailesi ile İstanbul’da sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.