Canan Danyıldız Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
194
Canan Danyıldız Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Canan Danyıldız Kimdir?, biyografi sitemizde Canan Danyıldız Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Canan Danyıldız Kimdir? kaç yaşında?, Canan Danyıldız Kimdir? memleketi neresi, Canan Danyıldız Kimdir? evi nerede, Canan Danyıldız Kimdir? nereli, Canan Danyıldız Kimdir? instagram, Canan Danyıldız Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Canan Danyıldız Kimdir? Biyografi

Canan Danyıldız Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Gazeteci, sunucu ve yazar Canan Danyıldız Beyaz Tv ekranlarında yayına giren “Beyaz Magazin” sunucuları içinde sempatik tavırları ve güzelliği ile dikkat çeken isim. Güzel sunucu İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamı İzmir’de geçti.

Daha sonra Üniversite için İstanbul’un yolunu tuttu. İstanbul Yeditepe Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü bitirdi.  Gazeteci Canan Danyıldız Posta Gazetesi’nde editörlük yaptı.  “Hey Girl, Men’s Health Dergisi, Elle Dergisi, Maison Française Dergisi ve Posta Gazetesi’nde çalışmalarını sürdürdü.

Canan Danyıldız ünlülerle röportajlar gerçekleştirerek başarılı projelere imza attı. Canan Danyıldız şimdilerde Beyaz TV ekranlarında “Beyaz Magazin” programını Sinem Yıldız, Pınar Ergüner ile birlikte sağlamaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.