Can Verel kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
117
Can Verel kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Can Verel kimdir?, biyografi sitemizde Can Verel kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Can Verel kimdir? kaç yaşında?, Can Verel kimdir? memleketi neresi, Can Verel kimdir? evi nerede, Can Verel kimdir? nereli, Can Verel kimdir? instagram, Can Verel kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Can Verel kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Can Verel
Doğum tarihi: 5 Ocak 1982
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.83 cm
Kilo: 80 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Boşanmış
Meslek: Oyuncu, Tiyatrocu
İnstagram hesabı için tıklayın

Can Verel nereli? Kaç yaşında?

Can Verel kimdir, nereli, boy kilo, kiminle evlendi, eşi, kızı, evli mi, annesi, babası, ailesi, dizileri, Selana da oynadı mı? Can Verel’in kızının annesi kim? Kısa olarak Can Verel yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Can Verel yaşamı ve biyografisi

Can Verel Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusudur. 1971 mankenler kraliçesi Yeşilçam Sineması’nın önemli oyuncularından Bahar Erdeniz ve Fenerbahçeli ünlü eski oyuncu Engin Verel oğludur.  Can Verel 2004 senesinden beri oyunculuk yapmaktadır.

Can Verelin kızının annesi kim, eşi eşinin adı

Can Verel 5 Ocak 1982 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Annesi 1971 senesinde mankenler kraliçesi seçilen ve Yeşilçam Sineması’nda birden fazla rolde oynayan Bahar Erdeniz ve babası ise eski Fenerbahçeli futbolcu Engin Verel’dir. Can Verel oyunculuk kariyerine başlamadan önce Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı.

Can Verel oyunculuk kariyerine 2004 yılıda “Omuz Omuza” dizisi ile adım attı. 2006 senesinde “Selan” dizisinde tanınmaya başladı. En büyük çıkışını 2009 yılıda “Papatyam” dizisinde “Vedat” rolü ile yaptı.  Bu zamandan sonra birden fazla dizi de rol aldı. Can Verel 2020 senesinde “Yemin” dizisinde “Kemal” kişiliğine hayat veren isim oldu.

Can Verel, sevgilisi avukat Serra Bozarslan’dır.  Yakışıklı oyuncu önceden de Merve Sevi birlikteydi. Can Verel özel yaşamında bir kez evlendi. Bu evliliğinden bir kızı bulunmaktadır. Başarılı oyuncu dizi ve film çalışmalarını sürdürmektedir.

Can Verel dizileri ve filmleri

Can Verel yer aldığı diziler, oynadığı filmler aşağıda güncel olarak bulunmaktadır.

  • 2019 – Yemin (Kemal) (TV Dizisi)
  • 2018 – Sen Anlat Karadeniz (Volkan) (TV Dizisi)
  • 2017 – İstanbullu Gelin (Konuk Oyuncu) (TV Dizisi)
  • 2011 – Arka Sokaklar (Semih) (TV Dizisi)
  • 2009 – Papatyam (Vedat) (TV Dizisi)
  • 2008 – Hayat Güzeldir (Levent) (TV Dizisi)
  • 2007 – Gemilerde Talim Var (TV Dizisi)
  • 2006 – Selena (Alekto) (TV Dizisi)
  • 2004 – Omuz Omuza (Batu) (TV Dizisi)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.