Can Kurt Kalav kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
1.950
Can Kurt Kalav kimdir, nereli, kaç yaşında?

Can Kurt Kalav Kimdir, biyografi sitemizde Can Kurt Kalav ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Can Kurt Kalav kaç yaşında?, Can Kurt Kalav memleketi neresi, Can Kurt Kalav evi nerede, Can Kurt Kalav nereli, Can Kurt Kalav instagram, Can Kurt Kalav ile alakalı her detay yazımızda..

Can Kurt Kalav Biyografi

Manken, model ve oyuncu Can Kurt Kalav 1991 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Yeşilçam sinema oyuncusu Kenan Kalav ve Nesra Tan’ın oğludur. İstanbul’da öğrenimine başlayan Can Kurt Kalav liseden sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler bölümünde okumaya başladı. Ardından Craft Oyunculuk Atölyesi bünyesinde temel oyunculuk eğitimleri aldı.

Can Kurt Kalav oynadığı diziler

Oyunculuk kariyerine ilk kez 2011 senesinde Eylül filmi ile adım attı. Daha sonra 2013 senesinde Benim Dünyam sinema filminde Semih rolünü canlandırdı. 2015 Güneşin Kizlari dizisinde Yigit rolü ile en büyük çıkışını yakaladı.2016 öğrenci öğretmen ilişkilerini anlatan Hayat Bazı zaman Tatlıdır dizisinde Cahit rolü ile ekaranlarda yer aldı. 2018 senesinde Avlu dizisinde oynadı.

Can Kurt Kalav boy kilo yaş

Özel yaşamında babası Kenan Kalav ile kopuk ilişkiler yaşadı. Annesi Nesra Tan’dan boşanan Kenan Kalav Yeşim Sayınsoy ile 2006 senesinde nikah masasına oturdu. Babası gibi oyuncu olan Can Kurt Kalav oyunculuk eğitiminde babasının kendisine katkı sağlamadığı yönünde demeçlerle magazin dünyasında açıklamalar yapmıştır. Karete sporu, plates ve fitness yapman Can Kurt Kalav boyu, kilosu ve burcu güncellenecektir.

Can Kurt Kalav yer aldığı diziler ve filmler

  • 2018 Avlu
  • 2016 Hayat Bazı zaman Tatlıdır (Cahit)
  • 2015 Güneşin Kızları (Yiğit)
  • 2013 Benim Dünyam (Semih)
  • 2011 Eylül
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.