Can Kızıltuğ kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
1.064
Can Kızıltuğ kimdir, nereli, kaç yaşında?

Can Kızıltuğ Kimdir, biyografi sitemizde Can Kızıltuğ ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Can Kızıltuğ kaç yaşında?, Can Kızıltuğ memleketi neresi, Can Kızıltuğ evi nerede, Can Kızıltuğ nereli, Can Kızıltuğ instagram, Can Kızıltuğ ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Can Kızıltuğ Biyografi

Can Kızıltuğ boyu, kimdir, nereli, kaç yaşında, Kuzey Yıldızı, Çukur dizisi dışında yer aldığı diziler, şarkıları, sevgilisi ile ilgili bilgiler popüler sorgular içinde yerini aldı. 2019 senesinden bu yana yaşamımıza giren popüler dizi Kuzey Yıldızı dizisinde Osman kişiliğine hayat vererek önü açılan Can Kızıltuğ yakışıklılığı ve fiziği ile genç kızların kalbinde taht kurdu.

Can Kızıltuğ kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, dizileri, sevgilisi

Sosyal medya fenomeni, oyuncu ve şarkıcı Can Kızıltuğ 10 Aralık 1994 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İzmir’de başladı. İzmir Buca’da Işılay Saygın Güzel Sanatlar Akademisi müzik bölümünde eğitimini bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Beykent Üniversitesi Oyunculuk Ana Sanat Dalı bölümünde sürdürdü.

Can Kızıltuğ boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi

Can Kızıltuğ kariyerini ilk kez 2017 senesinde İşte Bu Stilim yarışma programına katılarak inşa etmeye başladı. 2017 senesinde Ateş Ediyor isimli müzik çalışması ile büyük bir çıkış yakaladı.  Oyunculuk kariyerine ilk kez Çukur dizisinde adım attı. 2019 senesinde Kuzey Yıldızı dizi filminde Osman rolüne hayat verdi.

Can Kızıltuğ kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, burcu, oynadığı diziler, sevgilisi

Can Kızıltuğ boyu 1.76 cm kilosu 72 burcu Yay.

Can Kızıltuğ yer aldığı diziler ve filmleri

  • 2021 Kuzey Yıldızı
  • 2019 Çukur
  • 2017 İşte Bu Benim Stilim
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.