Can Dilekçi kimdir, Can Dilekçi kaç yaşında?

05.11.2021
211
Can Dilekçi kimdir, Can Dilekçi kaç yaşında?

Can Dilekçi kimdir, biyografi bölümünde Can Dilekçi biyografi sayfası ile karşınızdayız. Can Dilekçi kaç yaşında?, Can Dilekçi memleketi neresi, Can Dilekçi facebook, Can Dilekçi nereli, Can Dilekçi instagram, Can Dilekçi ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Can Dilekçi kimdir? başlığımızın detayları..

Can Dilekçi Kimdir – Can Dilekçi Biyografi

2005 senesinde Kastamonu’da dünyaya gözlerini açan Can Dilekçi,Youtube kanalı ve instagram hesabı üzerinden yaptığı makyaj vb. paylaşımları ile dikkatleri üzerine çekmiştir.  İnstagramda yaptığı konsept makyajlarla ve Youtuber Danla Biliç’in kanalına konuk olmasıyla tanınan makeup artist yaşına rağmen fazla başarılı işler görülmektedirıyor. Yüzünde, yaşından beklenmeyecek bir profesyonellikle çizilmiş desenler: Neon uzaylılar, bir kısmı yırtılmış bir armağan paketi, dökülmüş kahve, kiraz çiçekleri, Avustralya yangını..

Can Dilekçi dokuzuncu sınıf öğrencisi, Kastamonu’da yaşıyor. Kendisinden ufak  Ecem Bade isminde bir kız kardeşi mevcuttur.Baba aracılığıyla aslen Kastamonu ’ludur. 

Babası Serhat Dilekçi, “Ailemizde resim kabiliyeti var” diye açıklıyor oğlunun kabiliyetini. Genç fenomen çizim yapmaya geçen sene, kız kardeşinin yaptığı resimleri deha güzel hale getirmeye çalışırken başladı. Daha sonra suluboyayla yüzüne çizdiği desenleri Instagram’a koydu, bunlar kendi ifadesiyle ‘tepki çekmeye’ başlayınca hoşuna gitti ve bu çizimlere sürdü. Ama artık makyaj malzemeleri kullanıyor, yüzündeki boyamayı daha etkileyici hale getiriyordu. diye belirtmiştir.

Can Dilekçi Youtube hesabında  25 bin abonesi Instagram hesabında ise108 bin takipçisi mevcuttur.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.