Can Ateş kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
767
Can Ateş kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Can Ateş kimdir?, biyografi sitemizde Can Ateş kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Can Ateş kimdir? kaç yaşında?, Can Ateş kimdir? memleketi neresi, Can Ateş kimdir? evi nerede, Can Ateş kimdir? nereli, Can Ateş kimdir? instagram, Can Ateş kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Can Ateş kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Can Ateş
Doğum tarihi: 1970
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.74 cm
Kilo: 73 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar (Meryem Uzerli ile)
Meslek: İş İnsanı
İnstagram hesabı için tıklayın

Can Ateş nereli? Kaç yaşında?

Meryem Uzerli sevgilisi Can Ateş kimdir, nereli, ne iş yapar? Can Ateş Instagram hesabı? Can Ateş burcu nedir? Can Ateş Meryem Uzerli barıştı mı? Meryem Uzerli Can Ateş röportajı, Can Ateş haberleri ve çok daha yükseksı, kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Can Ateş yaşamı ve biyografisi

Can Ateş Türk İş İnsanı. Polo Sigorta kurucusu ve 2015 senesinde sahibi olduğu Martin&Martin Sigorta Brokerlığı şirketiyle tanınmaktadır.  Oyuncu Meryem Uzerli’nin eski eşi olarak magazin gündeminde yer dinmiştir.

Can Ateş 1970  İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitimine İstanbul’da başladı.  Üniversite eğitim hayatına İstanbul Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi Ekonomi Bölümü’nde sürdü. Üniversiteden mezun olduktan sonra ülkemizde ilk defa sektöründe TSE ISO 9002 Kalite Belgesi almaya hak kazanarak, Polo Sigortayı kurdu ve önemli yatırımlar gerçekleştirdi. İş dünyasında 2015 senesinde bu kez kendi sigorta şirketi olan Martin&Martin Sigorta Brokerlığı şirketiyle gündeme geldi.

Can Ateş iş dünyasında adının duyulmasının yanında oyuncu Meryem Uzerli ile sevgili olduktan sonra da gündeme geldi. Oyuncu Meryem Uzerli ile uzun süre birliktelik yaşayan Can Ateş’in bu birlikteliğinden 2014 senesinde “Lara” adında bir kız çocuğu dünyaya gözlerini açtı. Bu zamandan sonra evlenme kararı almayan Can Ateş ve Meryem Uzerli çiftinin ilişkilerinde deprem meydan geldi. Meryem Uzerli kızını yalnız büyütmeye kara verdi. Bunu temel gerekçeleri içinde da Can Ateş’in kızı Lara ile ilgilenmemsiydi.

Can Ateş magazin gündeminde bu haberlerle yer alırken bunun yanı sıra iş yaşamında da depremler meydana gelmeye başladı. Piyasaya 100 milyon dolar borcu olduğu söylenen Can Ateş uzun bir süre sırra kadem bastı. 2015 senesinde sahibi olduğu Martin&Martin Sigorta Brokerlığı şirketiyle piyasayı 100 milyon dolar dolandırdığı gerekçesi ile ile ilgili 7 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanan Can Ateş 2020 senesinde New York’ta olduğu haberleri yaşandı.

Oyuncu Meryem Uzerli’nin gebeyken 20 Haziran 2013 tarihinde ayrıldığı eski sevgilisi Can Ateş’ten Şubat 2014 tarihinde Berlin’de “Lara Jemine” adından bir kızı dünyaya gözlerini açtı. Meryem Uzerli uzun süre kızını babasına göstermemişti.  Lakin kızı Lara’yı 15 Haziran Babalar Günü’nde Berlin’de babası Can Ateş ile görüştürdü.  Can Ateş ile ilgili davaların sürdüği ve kendisinin New York’ta yaşadığı bilinmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.