Çağrı Taner kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
465
Çağrı Taner kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Çağrı Taner kimdir?, biyografi sitemizde Çağrı Taner kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Çağrı Taner kimdir? kaç yaşında?, Çağrı Taner kimdir? memleketi neresi, Çağrı Taner kimdir? evi nerede, Çağrı Taner kimdir? nereli, Çağrı Taner kimdir? instagram, Çağrı Taner kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Çağrı Taner kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Çağrı Taner
Doğum tarihi: 1 Eylül 1996
Doğum yeri: Samsun
Boyu: 1.70 cm
Kilo: 70 kg
Burcu: Başak
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Bekar
Meslek: Fenomen, Youtuber, Yazar
İnstagram hesabı için tıklayın.

Çağrı Taner nereli? Kaç yaşında?

Çağrı Taner kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu, sevgilisi? Çağrı Taner doğum tarihi? Çağrı Taner Kim milyoner Olmak İster yarışmasına katıldı mı? Çağrı Taner ne kadar kazanıyor? Fenomen Çağrı Taner telefon numarası, şarkıları ve kitapları? Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Çağrı Taner yaşamı ve biyografisi

Çağrı Taner Türk fenomen ve yazar’dır. Sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımı yaptığı gülünç fotoğraflar ve videolarla tanınmaya başladı. Çağrı Taner çekiliş yaparak bir hayli önemli kitleye ulaşmaktadır.

Çağrı Taner kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu, sevgilisi

Çağrı Taner 1 Eylül 1996 senesinde Samsun’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Samsun’da başladı. Memleketi aslen Samsun olan Çağrı Taner Samsun’da yaşamaktadır. Fenmen Çağrı Taner, sosyal platform hespları üzerinden reklam gelirleri ile para kazanmaktadır. Aynı zamanda İnstagram üzerinden yaptığı çekilişlerle de bilinmektedir. Sosyal medya hesaplarını aktif ve en iyi biçimde kullanan Çağrı Taner’in milyonlarca takipçisi bulunmaktadır. Çağrı Taner sosyal platform fenomeni olmasının bunun yanında son haftalarda müzik piyasasına giriş yaparak şarkılar seslendirmeye başlamıştır. İnternet ve iTunes üzerinden paylaşımı yaptığı şarkılar aracılığıyla popüler olmayı başarmıştır.

Çağrı Taner kariyerinde mesleki kariyerini rap sanatçısı ve söz yazarı olarak tanımlamaktadır. Aynı zamanda “Hüzünlü Bir Ponçik” ve “Erkeklerin İç Sesi” kitaplarını kaleme almıştır. Bir dönem attığı bir tweet ile gündeme gelen Çağrı Taner Samsunlu hemşirelerinden tepki almıştır. Tweet içeriği ise şöyle: “Samsun çok değişik bir yer, günah işleyebileceğimiz bir tane aktivite yok, bu şehir bizi zorla cennete götürecek…”

Çağrı Taner kitapları

  • Hüzünlü Bir Ponçik
  • Erkeklerin İç Sesi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.