Çağrı Atakan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
482
Çağrı Atakan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Çağrı Atakan kimdir?, biyografi sitemizde Çağrı Atakan kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Çağrı Atakan kimdir? kaç yaşında?, Çağrı Atakan kimdir? memleketi neresi, Çağrı Atakan kimdir? evi nerede, Çağrı Atakan kimdir? nereli, Çağrı Atakan kimdir? instagram, Çağrı Atakan kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Çağrı Atakan kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Çağrı Atakan
Doğum tarihi:  1981
Doğum yeri:  İstanbul
Boy: 1.85 cm
Kilo: 79 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu, Tiyatrocu
İnstagram hesabı için tıklayın

Çağrı Atakan nereli? Kaç yaşında?

Çağrı Atakan kimdir, nereli, kaç yaşında, doğum tarihi, boyu, yer aldığı diziler, ailesi, annesi, sevgilisi, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Çağrı Atakan yaşamı ve biyografisi

Çağrı Atakan Türk dizi oyuncusudur. 2007 senesinde başladığı oyunculuk kariyerinde en büyük çıkışını Çukur dizisinde Remzi kişiliği ile yaptı.

Çağrı Atakan 1981 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. 2007 senesinde ilk kez “Arka Sıradakiler” dizisinde rol aldı. Daha sonra oyunculuğa mola verdi. Tiyatro ile ilgilendi.

Çağrı Atakan 2017 senesinde “Çukur” dizisinde “Remzi” kişiliği ile en büyük çıkışı yaptı.  2018 senesinde “Şahin Tepesi” dizisinde “Yılmaz” kişiliğine hayat verdi.

 Çağrı Atakan şimdilerde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Dizi, sinema ve tiyatro çalışmalarını ise sürdürmeye sürdürmektedir.

Çağrı Atakan 2021 Survivor Ünlüler kadrosuna dahil olmuştur.

Çağrı Atakan dizi ve filmleri

Çağrı Atakan yer aldığı dizilerin listesi aşağıda bulunmaktadır.

  • 2018 – Şahin Tepesi (Yılmaz)
  • 2017 – Çukur (Remzi)
  • 2007 – Arka Sıradakiler
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.