Çağla Özavcı Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
230
Çağla Özavcı Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Çağla Özavcı Kimdir?, biyografi sitemizde Çağla Özavcı Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Çağla Özavcı Kimdir? kaç yaşında?, Çağla Özavcı Kimdir? memleketi neresi, Çağla Özavcı Kimdir? evi nerede, Çağla Özavcı Kimdir? nereli, Çağla Özavcı Kimdir? instagram, Çağla Özavcı Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Çağla Özavcı Kimdir? Biyografi

Çağla Özavcı Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Çağla Özavcı yer aldığı diziler ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Çağla Özavcı dizileri kadar kendisi de merak konusu. Çağla Özavcı boyu ve Çağla Özavcı instagram hesabı hayranları aracılığıyla çok araştırıldı. Bunun bunun yanında Çağla Özavcı sevgilisi var mı ve Çağla Özavcı haberleri biyografi bölümümüzde.

Çağla Özavcı 18 Mart 1991 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Güzel oyuncu aslen İzmirlidir. 27 yaşında olan güzel oyuncu önceden Daha önce Acı Aşk, O Hayat Benim ve Diğer Yarım dizilerinde rol aldı. En son Nazar kişiliği ile Sen Anlat Karadeniz dizisinde oynamktadır.

Eğitim yaşamı İzmir’de başlayan güzel oyuncu üniversite eğitimi için Isparta’ya gelmiştir. Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalı Mezunudur.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.