Çağla Çetinöz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
584
Çağla Çetinöz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Çağla Çetinöz kimdir?, biyografi sitemizde Çağla Çetinöz kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Çağla Çetinöz kimdir? kaç yaşında?, Çağla Çetinöz kimdir? memleketi neresi, Çağla Çetinöz kimdir? evi nerede, Çağla Çetinöz kimdir? nereli, Çağla Çetinöz kimdir? instagram, Çağla Çetinöz kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Çağla Çetinöz kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Çağla Çetinöz
Doğum tarihi: 1 Ocak 1993
Doğum yeri: Çanakkale
Boy: 1.80 cm
Kilo: 54 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Fenomen, Yarışmacı
İnstagram hesabı için tıklayın

Çağla Çetinöz nereli? Kaç yaşında?

Çağla Çetinöz kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Çağla Çetinöz sevgilisi? Burnu estetik mi? Estetiksiz hali? Çağla Çetinöz ile ilgili kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Çağla Çetinöz yaşamı ve biyografisi

Çağla Çetinöz Türk sosyal platform fenomeni ve yarışmacıdır. İşte Benim Stilim isimli moda programında yarışmacı olarak tanındı.

Çağla Çetinöz sevgilisi

Çağla Çetinöz 1993 senesinde Çanakkale’de dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Çanakkale’de başladı. Televizyon ekranlarında 2015 senesinde TV8 kanalında yayına giren İşte Benim Stilim yarışmaya katılabilmek için 5 ay bekledi. Ardından İstanbul Beylikdüzü’nde yaşamaya başladı.

Çağla Çetinöz’ün kariyer yolculuğu senesinde katıldığı İşte Benim Stilim adlı yarışma programına katılması ile bir anda değişmeye başladı. Televizyon ekranlarında yarıştıktan sonra sosyal medveya kana kuran ve paylaşımlar yapan Çağla Çetinöz kısa bir sürede ünlenen fenomenler listesinde yar almaya başladı.

Çağla Çetinöz İşte Benim Stilim

Çağla Çetinöz dövmelerini 16 yaşından bu yana yapmaya başlamıştır. Vücudundaki dövmeler takipçileri aracılığıyla beğeni toplamaktadır. Çağla Çetinöz, youtube kanalından özellike cilt bakımı ve makyaj videoları, vlog, saç tasarımı ve bakımı, bunun yanında seyahat videoları paylaşmaktadır. Çağla Çetinöz bekar olup şimdilerde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.