Çağan Şengül kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
2.089
Çağan Şengül kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Çağan Şengül kimdir?, biyografi sitemizde Çağan Şengül kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Çağan Şengül kimdir? kaç yaşında?, Çağan Şengül kimdir? memleketi neresi, Çağan Şengül kimdir? evi nerede, Çağan Şengül kimdir? nereli, Çağan Şengül kimdir? instagram, Çağan Şengül kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Çağan Şengül kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Çağan Şengül
Doğum tarihi: 12 Kasım 1996
Doğum yeri: İstanbul
Boy: Bilinmiyor
Kilo:  Bilinmiyor
Burcu: Akrep
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Şarkıcı, Müzisyen
İnstgaram hesabı için tıklayın

Çağan Şengül nereli? Kaç yaşında?

Çağan Şengül kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Çağan Şengül kaç doğumlu, doğum yılı, sevgilisi kim? Papatya, Kırlangıç, Seni Kaybettim, Küçüğüm, Sen Diye, Nereye Gidiyorsun ve Bir Deli Hasret şarkıları ile büyük bir çıkış yakalayan alternatif ve bağımsız müziğin yeni genç temsilcisi Çağan Şengül yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Çağan Şengül yaşamı ve biyografisi

Çağan Şengül Türk şarkıcı, besteci, müzisyen. Papatya, Kırlangıç, Seni Kaybettim, Küçüğüm, Sen Diye, Nereye Gidiyorsun ve Bir Deli Hasret şarkıları ile tanınmaya başladı.

Çağan Şengül kaç doğumlu, doğum yılı, sevgilisi

Çağan Şengül 12 Kasım 1996 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Müzik kariyerine babasının kendisine 14 yaşında gitar armağan etmesi ile adım attı. Alternatif ve bağımsız müziğin yeni genç sanatçısı Çağan Şengül besteleri ve şarkıları ile binlerce hayra kitlesine sahip. Çağan Şengül sevdiği yazarlar içinde George Orwell  ve Nazım Hikmet yer alırken en sevdiği kendi bestesi ise “Teslim” şarkısıdır. Dinlediği şarkıcılar içinde Cem Adrian ve Halil Sezai bulunmaktadır. Kendini beceriksiz saydığı alan ise futbol. İcra etmek istediği meslek ise pilotluk. Çağan Şengül’ün 30 üzerinde bestesi bulunmaktadır.

temsilcisi Çağan Şengül hayatı ve biyografi bilgileri

Çağan Şengül  Yasir Miy ile onlarca konser verdi. Ocak 2020 tarihinde Çağan Şengül & Yasir Miy Atölye Kafası sahnesinde etkinlikte rol aldı. Çağan Şengül bekar olup yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.