Büşracan Gültekin kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
360
Büşracan Gültekin kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Büşracan Gültekin kimdir?, biyografi sitemizde Büşracan Gültekin kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Büşracan Gültekin kimdir? kaç yaşında?, Büşracan Gültekin kimdir? memleketi neresi, Büşracan Gültekin kimdir? evi nerede, Büşracan Gültekin kimdir? nereli, Büşracan Gültekin kimdir? instagram, Büşracan Gültekin kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Büşracan Gültekin kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Büşracan Gültekin
Doğum tarihi:  7 Nisan 1998
Doğum yeri: Ardahan
Boyu: 1.65 cm
Kilo: 45 kg
Burcu: Koç
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Bekar
Meslek:  Fenomen
İnstagram hesabı için tıklayın.

Büşra Cangültekin nereli? Kaç yaşında?

Büşra Cangültekin kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Büşra Cangültekin sevgilisi kim? Büşra Cangültekin ne mezunu? Burnu estetik mi? Kısa olarak ile ilgili araştırılanler yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Büşra Cangültekin yaşamı ve biyografisi

Büşra Cangültekin Türk sosyal platform fenomenidir. İnstagram, youtube, Tiktok hesabı üzerinden paylaşımı yaptığı videolar ve fotoğraflarla dikkat çekerek yıldızı bir anda parlamaya başladı ve popüler oldu.

Büşra Cangültekin sevgilisi

Büşra Cangültekin 7 Nisan 1998 senesinde Ardahan’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına memleketi Ardahan’da başladı. Lise eğitim hayatına Sağlık Lisesinde devam eden Büşra Cangültekin hemşirelik bölümünde eğitim gördü. Ardından üniversite eğitim hayatına İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi Bölümünde sürdü.

Büşra Cangültekin hayatı ve biyografisi

Büşra Cangültekin feneomen olmanın bunun yanında iş yaşamında sağlık sektöründe estetik üzerine doktor asistanlığı yapmaktadır.

Büşra Cangültekin ne mezunu

Esasen Ardahanlı olan Büşra Cangültekin bekar olup şimdilerde yaşamına İstanbul’da sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.