Büşra Ungan Taşbulak kimdir, Büşra Ungan Taşbulak kaç yaşında?

05.11.2021
368
Büşra Ungan Taşbulak kimdir, Büşra Ungan Taşbulak kaç yaşında?

Büşra Ungan Taşbulak kimdir, biyografi bölümünde Büşra Ungan Taşbulak biyografi sayfası ile karşınızdayız. Büşra Ungan Taşbulak kaç yaşında?, Büşra Ungan Taşbulak memleketi neresi, Büşra Ungan Taşbulak facebook, Büşra Ungan Taşbulak nereli, Büşra Ungan Taşbulak instagram, Büşra Ungan Taşbulak ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Büşra Ungan Taşbulak kimdir? başlığımızın detayları..

Büşra Ungan Taşbulak Kimdir – Büşra Ungan Taşbulak Biyografi

1992 Eskişehir doğumlu Büşra Ungan Taşbulak,Çocuk Gelişimi bölümünden mezun oldu, fakat mesleğini bir sene yaptı. Büşra Ungan YouTube kanalı üzerinden yayın yaparak beğeni kazanan fenomenlerden biri. Kısa sürede geniş bir kitle aracılığıyla takip edilmeye başlanan Büşra Ungan, YouTube’da fenomen halini aldı ve bu çevrenin de etkisiyle “makeup artist” olarak kariyerine sürdü. Kendi adını taşıyan kanalında makyaj malzemeleri tanıtımı ve makyaj teknikleri üzerine yayın yapıyor.

2,5 sene M.A.C. şifrketinda çalışması bu meslekte bilgisini arttırdı. Formunu korumak için yediklerine dikkat etmenin yeterli olduğunu belirtiyor.Planlı olmayı seviyor. Bilhassa videolarını haftanın belli günlerinde atmaya çalışıyor.Takı takmayı ve rujları çok sevdiğini dile getiriyor. En sevdiği şehir dünyaya geldiğu şehir olan Eskişehir.

 Hayat felsefesini ise iyi bir insan olmak üzerine kuruyor. Büşra Ungan’ın insanlarda aradığı en önemli kriterler ise sıcakkanlı, güler yüzlü ve iyi niyetli olması. Genelde slow-pop, yabancı müzik dinlemeyi seviyor. Ruj seçiminde de görüldüğü üzere en sevdiği renk bordo. En çok sevdiği film ise Celal ile Ceren’dir.

Büşra Ungan Taşbulak, amatör ligde Aliağa takımında oynayan Yağız Göktuğ Taşbulak ile evli. Çiftin bu evliliğinden Alparslan adında bir çocukları dünyaya gözlerini açtı.

 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.