Büşra Nur Çalar kimdir?, nereli, kaç yaşında?

18.01.2022
174
Büşra Nur Çalar kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Büşra Nur Çalar kimdir?, biyografi sitemizde Büşra Nur Çalar kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Büşra Nur Çalar kimdir? kaç yaşında?, Büşra Nur Çalar kimdir? memleketi neresi, Büşra Nur Çalar kimdir? evi nerede, Büşra Nur Çalar kimdir? nereli, Büşra Nur Çalar kimdir? instagram, Büşra Nur Çalar kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Büşra Nur Çalar kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Büşra Nur Çalar
Doğum tarihi: 1994
Doğum yeri: İzmir
Boyu: 1.62 cm
Kilo:  50 kg
Burcu:  Yengeç
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Evli (Ahmet Emin Söylemez ile)
Meslek:  Fenomen, Youtuber
İnstagram hesabı için tıklayın.

Büşra Nur Çalar kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Büşra Nur Çalar kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu, kiminle evli? Evi ve eşiyle nasıl tanıştı?  Büşra Nur Çalar gelin evi programına katıldı mı? Babası kim? Kimin kızı? Ne kadar kazanıyor? Kim kimdir bölümümüzde Büşra Nur Çalar yaşamı ve biyografi detayları ile ilgili güncel bilgiler bulacaksınız.

Büşra Nur Çalar yaşamı ve biyografisi

Sosyal medya fenomeni Büşra Nur Çalar, 1994 senesinde İzmir Bayraklı’da dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen Sivas’tır. Eğitim yaşamına İzmir’de başlayan Büşra Nur Çalar, bir müddet eğitim amaçlı farklı Ortadoğu ülkelerinde yaşadı. Bu ülkeler Suriye, Ürdün ve Lübnan oldu. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına Turizm Otel işletme Bölümünde sürdü ve bu bölümden mezun oldu. Sosyal medya kanalları üzerinden tanınmadan önce Hint kınacısı olarak yaşamına sürdü. Daha sonra youtube ve diğer sosyal kanallar üzerinden paylaşımlar yaparak bir anda geniş bir hedef kitlesine sahip oldu.

Özel yaşamında 2017 senesinde Mavi Marmara gemisi şehidi olarak anılan Uğur Söylemez’in oğlu Sağlık Bakanlığı eski müşaviri Ahmet Emin Söylemez ile yaşamını birleştirdi. Bu evliliklerinden Berra adında bir evlatları bulunmaktadır. Bu evlilikten sonra Büşra Nur Söylemez soyadını aldı.

Medyada sıkı takipçisi olan Büşra Nur Söylemez “İzmir Henna” isimli patentli sosyal platform hesabına sahiptir. 2019 senesinde Hidiv Kasrı’nda bebeği Bera için gerçekleştirdiği mevlid fotoğrafları ile Türkiye gündeminde bi hayli fazla konuşulmuştur. Bu nedenle eleştiri oklarına tabii tutulsa da şimdilerde eşi ve bebeği ile mutlu ve mesut hayatlarına sürdürmektedir.

Büşra Nur Çalar youtube kanalı

Büşra Nur Çalar’ın youtube hesabı için buraya tıklayın.

Büşra Nur Çalar fotoğrafları

Büşra Nur Çalar kimin kızı
Büşra Nur Çalar gelin evi
Büşra Nur Çalar evi
Büşra Nur Çalar ekşi
Büşra Nur Çalar biyografi
Büşra Nur Çalar babası
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.