Büşra Irem Tirindaz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

18.01.2022
540
Büşra Irem Tirindaz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Büşra Irem Tirindaz kimdir?, biyografi sitemizde Büşra Irem Tirindaz kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Büşra Irem Tirindaz kimdir? kaç yaşında?, Büşra Irem Tirindaz kimdir? memleketi neresi, Büşra Irem Tirindaz kimdir? evi nerede, Büşra Irem Tirindaz kimdir? nereli, Büşra Irem Tirindaz kimdir? instagram, Büşra Irem Tirindaz kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Büşra Irem Tirindaz kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Büşra Irem Tirindaz
Doğum tarihi: 1996
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.70 cm
Kilo: 58 kg
Burcu: Akrep
Eğitim: Lise
İlişkisi: Bekar
Meslek: Fenomen, Tiktoker, Youtuber
İnstagram hesabı için tıklayın

Büşra Irem Tirindaz nereli? Kaç yaşında?

Büşra Irem Tirindaz kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Büşra Irem Tirindaz sevgilisi var mı? Tiktok Büşra Irem Tirindaz ifşa? Büşra Irem Tirindaz evli mi, eşi kim? Büşra Irem Tirindaz youtube, instagram hesabı? Kısa olarak ile ilgili araştırılanler, yaşamı ve biyografi detayları, fotoğraf ve videoları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Büşra Irem Tirindaz yaşamı ve biyografisi

Büşra Irem Tirindaz Türk Tiktoker, Youtuber ve fenomendir. Sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımı yaptığı videolarla tanınmaya başladı. Bilhassa pürüzsüz yüzü, yüzündeki beni, renkli gözleri ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Büşra Irem Tirindaz diğer fenomenlerden farkı ise başörtülü olması. Lakin başarılı fenomen bazı kesimin eleştirilerine karşın profilinde kendini özetleyen biyografi kelimeleri ise şöyle; ben yalnızca aynayım yansımanıza dikkat! “Benim belimi dindar dinsizler kırdı, akrep kadını iki oğluna canını veren anneleri” yazmaktadır.  Youtube kanalının açıklama bölümünde ise “Kadının sesi kimsesizlerin sesi olmaya geliyorum” şeklinde özetlemiştir.

Büşra Irem Tirindaz sevgilisi

Büşra Irem Tirindaz 1996 senesinde dünyaya gözlerini açtı. İstanbul’da yaşamını ilerleten fenomenin bir oğlu bulunmaktadır. Büşra Irem Tirindaz bir dönem Tiktok uygulamasının gerekçesiz hesabını askıya alması ile gündeme geldi. Sosyal medya hesapları üzerinden keyifli videolar paylaşan Büşra Irem Tirindaz akrep burcunun detaylarını taşımaktadır. Büşra Irem Tirindaz ile ilgili bir diğer merak konusu ise estetik olup olmadığı konusdur. Büşra Irem Tirindaz burun cerrahi operasyonu olmuştur.

Tiktok Büşra Irem Tirindaz ifşa

Hızması, giyim tarzı, aksesurları ve tabuları yıkan yaklaşımıyla fenomenler içinde farkını fark ettiren Büşra Irem Tirindaz şimdilerde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

@busrairemtirindaz ♬ orijinal ses – baharlarda
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.