Büşra Irem Tirindaz kimdir, Büşra Irem Tirindaz kaç yaşında?

04.11.2021
138
Büşra Irem Tirindaz kimdir, Büşra Irem Tirindaz kaç yaşında?

Büşra Irem Tirindaz kimdir, biyografi bölümünde Büşra Irem Tirindaz biyografi sayfası ile karşınızdayız. Büşra Irem Tirindaz kaç yaşında?, Büşra Irem Tirindaz memleketi neresi, Büşra Irem Tirindaz facebook, Büşra Irem Tirindaz nereli, Büşra Irem Tirindaz instagram, Büşra Irem Tirindaz ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Büşra Irem Tirindaz kimdir? başlığımızın detayları..

Büşra Irem Tirindaz Kimdir – Büşra Irem Tirindaz Biyografi

1990 İstanbul,doğumlu Büşra Irem Tirindaz, bir dönem Tiktok uygulamasının gerekçesiz hesabını askıya alması ile gündeme geldi. Sosyal medya hesapları üzerinden keyifli videolar paylaşan Büşra Irem Tirindaz,hızması, giyim tarzı, aksesurları ve tabuları yıkan yaklaşımıyla fenomenler içinde göze çarpmaktadır.

Bilhassa pürüzsüz yüzü, yüzündeki beni, renkli gözleri ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Büşra Irem Tirindaz diğer fenomenlerden farkı ise başörtülü olması. Lakin başarılı fenomen bazı kesimin eleştirilerine karşın profilinde kendini özetleyen biyografi kelimeleri ise şöyle; ben yalnızca aynayım yansımanıza dikkat! “Benim belimi dindar dinsizler kırdı, akrep kadını iki oğluna canını veren anneleri” yazmaktadır.  Youtube kanalının açıklama bölümünde ise “Kadının sesi kimsesizlerin sesi olmaya geliyorum” şeklinde özetlemiştir.

Fenomen bunun bunun yanında Kaderimi Ben Seçmedim adlı birde kitap çıkarmıştır.

Büşra Irem Tirindaz, iki erkek annesidir.12 sene önce eşinden boşanarak çocuklarına hem annelik hem babalık yapmaktadır.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.