Büşra Cebe kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
510
Büşra Cebe kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Büşra Cebe kimdir?, biyografi sitemizde Büşra Cebe kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Büşra Cebe kimdir? kaç yaşında?, Büşra Cebe kimdir? memleketi neresi, Büşra Cebe kimdir? evi nerede, Büşra Cebe kimdir? nereli, Büşra Cebe kimdir? instagram, Büşra Cebe kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Büşra Cebe kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Büşra Cebe
Doğum tarihi: 1 Ocak 1995
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.80 cm
Kilo: 62 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Büşra Cebe nereli? Kaç yaşında?

Büşra Cebe kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Büşra Cebe yer aldığı diziler? Büşra Cebe sevgilisi? Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle olacak.

Büşra Cebe yaşamı ve biyografisi

Büşra Cebe Türk dizi film oyuncusu ve sunucudur.  TRT ekranlarında sunduğu programlar ve oynadığı TV dizileri ile tanınmaktadır.

Büşra Cebe

Büşra Cebe 1 Ocak 1995 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünde sürdü. 

Büşra Cebe kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu

Tekvando Milli Sporcusu ve Profesyonel Binicilik Okçuluk sporları ile uğraşan Büşra Cebe Osmanlıca, Farsça ve Arapça dillerini bilmektedir. Büşra Cebe Beltek’ten ve TRT kökenli sunuculardan sunuculuk, spikerlik ve diksiyon dersi aldı. Ardından 6 ay İngiltere’de iletişim koçluğu üzerine eğitim aldı. Büşra Cebe kompozisyon yarışmasına katılarak Türkiye birincisi oldu.

Büşra Cebe oynadığı diziler

Büşra Cebe mesleki kariyerine sunucu olarak ilk kez TRT Belgesel ekranlarında yayına giren “Fuar Zamanı” programı ile adım attı. Ardından TRT Okul ekranlarında “Televizyon Dergisi” isimli programı sundu. Büşra Cebe dizi oyunculuğuna ise ilk kez 2018 yılnda “Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde “Kimliksiz Ajan” rolü ile adım attı. 2019 senesinde “Afili Aşk” dizisinde “Büşra” rolüne hayat verdi. Büşra Cebe bekar olup yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

Büşra Cebe dizileri ve filmleri

Büşra Cebe yer aldığı diziler? Büşra Cebe hangi dilerde oynadı? Aşağıda güncel olarak bulunmaktadır.

  • 2019 Afili Aşk (Büşra) TV Dizisi
  • 2018 Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Kimliksiz Ajan) TV Dizisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.