Buse Peker kimdir, Buse Peker kaç yaşında?

07.11.2021
233
Buse Peker kimdir, Buse Peker kaç yaşında?

Buse Peker kimdir, biyografi bölümünde Buse Peker biyografi sayfası ile karşınızdayız. Buse Peker kaç yaşında?, Buse Peker memleketi neresi, Buse Peker facebook, Buse Peker nereli, Buse Peker instagram, Buse Peker ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Buse Peker kimdir? başlığımızın detayları..

Buse Peker Kimdir – Buse Peker Biyografi

Buse Peker, Beykent Üniversitesinden mezun olmuştur. Moda sektörüne ufaklüğünden beri ilgi duyan Buse Peker, Bahar Kongel`in asistanı olarak işe başladığını söylemektedir. Styling işinin inceliklerini ondan öğrendiğini de eklemektedir. Daha sonra ise freelance ve Markafoni bünyesinde çalışmaya sürdüğini halen moda ve reklam çekimlerinde freelance olarak styling yapmanın bunun yanında Atelier Rocca ismi altında hayata geçirmeyi planladığını ilk adım olan takı tasarımı yaptığını da belirtmektedir.

 Buse Peker stil olarak casual chick olarak geçen günlük yaşamda rahat, basit ve akıllı giyimi çarpıcı aksesuarlarla bir araya getirip günün her saatine ve her ortama uygun biçimde giyinmeyi sevdiğini söylemektedir. Aslını söylemek gerekirse kendi markası olan Atelier Rocca`nin çıkış noktasının da bir bakıma bireylerin kendisinin taktığı aksesuarları sevmesi olduğunu belirtiyor. 

Buse Peker, 2013 senesinde Doruk Peker ile evlenmiştir.2016 senesinde Derin adında bir kızları dünyaya gelmiştir. 

Buse Peker’in instagram hesabının ismi busepeker şeklindedir. Hesabının 53binden fazla takipçisi mevcuttur. Gündelik yaşamını ve stilini hesabında paylaşmaktadır.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.