Buse Orcan, nereli, kaç yaşında?

03.02.2022
543
Buse Orcan, nereli, kaç yaşında?

Buse Orcan, biyografi sitemizde Buse Orcan ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Buse Orcan kaç yaşında?, Buse Orcan memleketi neresi, Buse Orcan evi nerede, Buse Orcan nereli, Buse Orcan instagram, Buse Orcan ile alakalı her detay yazımızda..

Buse Orcan Biyografi

Buse Orcan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Buse Orcan, manken, yarışmacı, rekalm ve dizi oyuncusudur. Best Model Of Turkey 2018 Türkiye ikincisidir. 1 Ocak 2002 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 19 yaşındadır. Farmasi Mıss Turkey 2021’de modellik yapması ve kısa bir sürede ekranlarda dizi oyuncusu olark yer laması ile tanınmaya başladı.

Buse Orcan yaşamı ve biyografisi

Buse Orcan 1 Ocak 2002 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İzmir’de başladı. Lise eğitimini İstanbul Özel Notre Dame de Sion Fransız lisesi’nde bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına yine İstanbul’da Başakşehir Üniversitesi Lojistik Yönetimi bölümünde sürdü.

Buse Orcan medya ve oyunculuk kariyerine Best Model Of Turkey 2018 Türkiye ikincisi olması ile adım attı ve yaşamı bir anda değişmeye başladı. 2019 senesinde Best Model Of Turkey yarışması finalistleri içinde yer aldı.Bu zamandan sonra Farmasi Mıss Turkey 2021’de modellik yaptı. Ardından Mercedes, Bepanthol ve Elidor reklam filmlerinde rol aldı.

Buse Orcan 2021 senesinde ilk kez ekranlarda rol alarak Gönül Dağı Asya rolü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Gönül Dağı dizisinde Mezarcı İlyas”ın kızı Asya kişiliğini canlandıran isim oldu.

Bekar olan Buse Orcan dans etmekle ilgilenmektedir. Buse Orcan instagram hesabı için tklayın.

Buse Orcan boy kilo ve hangi burç?

Buse Orcan boyu 1.77 cm kilosu 53 kg ve burcu Oğlak.

Buse Orcan sevgilisi kim?

Buse Orcan sevgilisi ile ilgili bilgiler bulunmamaktadır.  Buse Orcan kimdir, yaşı, boyu, yer aldığı diziler, boy kilo, kısaca yaşamı, vikipedi ve biyografi ilgilerini derledik.

Buse Orcan dizileri ve filmleri

Buse Orcan yer aldığı diziler? Buse Orcan hangi dizilerde oynadı?

  • 2021 Gönül Dağı (Asya)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.