Buse Biçer Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
217
Buse Biçer Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Buse Biçer Kimdir?, biyografi sitemizde Buse Biçer Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Buse Biçer Kimdir? kaç yaşında?, Buse Biçer Kimdir? memleketi neresi, Buse Biçer Kimdir? evi nerede, Buse Biçer Kimdir? nereli, Buse Biçer Kimdir? instagram, Buse Biçer Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Buse Biçer Kimdir? Biyografi

Buse Biçer Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Gerçek ve tam adıyl Fatma Buse Biçer 20 Kasım 1981 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Esasen Arnavut ve göçmendirler. Bugün 37 yaşında olan Habertürk ekranının sempatik yüzüdür. Yüksek Lisans mezunu olan gazeteci önceden 2012 senesinde Fuat Kozluklu ile evlenmiş fakat ilerleyen tarihlerde boşanmıştır. Bu evliliklerinden bir oğlu bulunmaktadır. Akrep burcu olan güzel sunucu ve Marmara Üniversitesi Yıldız Teknik Üniversitesinde
eğitim gördü.

Eğitim yaşamı Baltalimanı Behçet Kemal Çağlar Lisesi, Sakarya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler sonrasında yatay geçiş ile Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamlamıştır. 2005 senesinde Marmara Üniversitesi İşletme anabilim dalı ülkeler arası işletmecilik bölümünde yüksek lisans yaptı.

Gazetecilik ve medya kariyerine 1999’da halen talebeyken Kanal 54’te muhabir olarak başladı. Bu süreci kısa bir zaman sonra Flash Tv ve NTV takip etti. Haber 7, Kanal 24, Sky Türk gibi kanallarda çalıştı.

Dönemin televizyon kanaları içinde bulunan Kanal 6’da çeşitli programlar hazırlayıp sundu.

Daha sonra Sky Türk ekranlarında “Nuriye Akman’la Empati” programını sundu. Özel yaşamında ve sosyal yaşamnıda masa tenisi oynamayı sevnmektedir.

Buse Biçer, Habertürk ekranlarında seyircisi ile buluşmaya sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.