Burhan Akdağ Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

03.02.2022
210
Burhan Akdağ Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Burhan Akdağ Kimdir?, biyografi sitemizde Burhan Akdağ Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Burhan Akdağ Kimdir? kaç yaşında?, Burhan Akdağ Kimdir? memleketi neresi, Burhan Akdağ Kimdir? evi nerede, Burhan Akdağ Kimdir? nereli, Burhan Akdağ Kimdir? instagram, Burhan Akdağ Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Burhan Akdağ Kimdir? Biyografi

Burhan Akdağ Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kısa olarak Biyografisi

Burhan Akdağ 30 Ocak 1961 senesinde  dünyaya gözlerini açtı.  Henüz okul çağındayken dostları içinde ileride başarılı bir gazeteci bulunacağı yönünde haberler dolaşıyordu. 1983 senesinde başladığı gazeteciliği toplamda 33 yıl boyunca başarı ile sürdürdü. Uzun seneler foto muhabirliği yaptı. Güneş Gazetesi ile başlayan gazetecilik kariyeri sırası ile Tan Gazetesi, Sabah Gazetesi, Günaydın ve Foto Sporda sürdü.  Alem Dergisini ilk çıkgit gide artan kişi oldu. Televizyon ekranlarında Alem ismi ile magazini başlatan ilk bireylerden oldu. Top Secret Dergi ve programını yaptı. İbrahim Tatlıses’in Randevu Dergisini yaptı.

Sonra TV kanallarında çalışmaya başladı. Kanal 6, Star TV, Show TV, Kanal D, ATV gibi birden çok kanalda görev aldı.

Burhan Akdağ  özel yaşamında 3 evlilik yapmıştır.  Müge Anlı ile 2 kez evlenmiştir. Boşandıktan sonra ilk evlendikleri tarihte yine nikah kıymışlardır.

Burhan Akdağ’ın 3 çocuğum bulunmaktadır. İlk eşinden bir oğlu ve bir kızı bulunmaktadır. Oğlunun adı Metehan Amerika’da inşaat mühendisidir. Kızının adı Aslıhan o da müzik öğretmenidir. Müge Anlı’dan olan kızının adı ise Lidya.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.