Burcu Köksal kimdir, Burcu Köksal kaç yaşında?

04.11.2021
152
Burcu Köksal kimdir, Burcu Köksal kaç yaşında?

Burcu Köksal kimdir, biyografi bölümünde Burcu Köksal biyografi sayfası ile karşınızdayız. Burcu Köksal kaç yaşında?, Burcu Köksal memleketi neresi, Burcu Köksal facebook, Burcu Köksal nereli, Burcu Köksal instagram, Burcu Köksal ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Burcu Köksal kimdir? başlığımızın detayları..

Burcu Köksal Kimdir – Burcu Köksal Biyografi

1980 Afyonkarahisar doğumlu Burcu Köksal, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2002 senesinde mezun oldu.8 Mart 2004 tarihinden bu yana Afyonkarahisar Barosuna bağlı olarak Avukatlık yaptı. Bugüne kadar Afyonkarahisar Barosu Staj Komisyonu Üyeliği ve Kadın ve çocuk hakları Komisyon Üyeliği görevlerinde bulundu.

Ayrıca Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Afyonkarahisar Şubesi’nde yönetim kurulu Üyeliği ile Atatürkçü Düşünce Derneği ve Tüketiciyi Koruma Derneği’nde üyelikleri mevcuttur.

1999 senesinde Cumhuriyet Halk Partisi Istanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Adnan Polat’a destek vermek Amacıyla girdiği siyasi mücadele 2007 senesinde Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Kadın Kolları Başkanlığı görevi ile sürdü.

Burcu Köksal 7 Haziran 2015 senesinden bu yana Afyonkarahisar milletvekili olarak görev yapmaktadır.

Orta düzeyde İngilizce eğitimi bulunan Burcu Köksal, evli ve 1 çocuğu mevcuttur.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.