Burcu Kıratlı Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
229
Burcu Kıratlı Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Burcu Kıratlı Kimdir?, biyografi sitemizde Burcu Kıratlı Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Burcu Kıratlı Kimdir? kaç yaşında?, Burcu Kıratlı Kimdir? memleketi neresi, Burcu Kıratlı Kimdir? evi nerede, Burcu Kıratlı Kimdir? nereli, Burcu Kıratlı Kimdir? instagram, Burcu Kıratlı Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Burcu Kıratlı Kimdir? Biyografi

Burcu Kıratlı Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kısa Biyografi

Burcu Kıratlı kimdir? Burcu Kıratlı babası annesi kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi kim? İnsatgram hesabı ve çok daha yükseksı kim kimdir bölümümüzde. Burcu Kıratlı ile ilgili araştırılan tüm detayları biyografi bölümümüzde işledik.

Burcu Kıratlı Doğum tarihi 23 Temmuz 1989 ve Doğum yeri İstanbul. Bugün 29 yaşında olan güzel oyuncunun
Kilosu 49 kg ve Boyu 167 cm. Burcu Aslan olan oyuncunun sevgilisi Popçu Sinan Akçıl. En çok araştırılan sorular içinde Burcu Kıratlı babası kim  sorusudur. Büyük çoğunluk Burcu Kıratlı’yı Kenan Erçetingöz’ün kızı olarak bilse de asıl gerçek şu. Burcu Kıratlı babası Tuncay Kıratlı’dır.  Annesi ise Gül Erçetingöz’dür. Burcu Kıratlı Televizyoncu Kenan Erçetingöz’ün üvey kızıdır.

Eğitimi yaşamına İstanbul’da başlayan Burcu Kıratlı Ata Koleji, BJK Koleji, Bebek Yeni Yıldız Koleji’nde ilkokulu ve ortaokulu ve liseyi bitirdi.  Daha sonra Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarım bölümünden mezun oldu. Kamera önü oyunculuk eğitimi için Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde çeşitli eğitim süreçlerinden geçti. Özel yaşamında dizi ve sinema filmlerine başlamasının sonrasında ilk kez 2013 senesinde sevgilisi oyuncu Ahmet Kural ile nişanlandı. Lakin ardından ayrıldı. Çeşitli dizi ve sinemalarda farklı karakterlere hayat veren güzel oyuncu hem film projeleri hem de sevgilileri ile magazin gündeminde bi hayli fazla yer kapladı. İşte Burcu Kıratlı sevgilileri.

Burcu Kıratlı Sevgilisi kim?

Burcu Kıratlı Sevgilileri kimler oldu? Bu sorunun yanıtlarına gelince güzel oyuncu birden çok sanatçı ile ismi geçti ve ilişkisi oldu. Bu isimlerden en bilinenleri listeleyecek olursak; 2012 senesinde Saçlarını kazıtan Burcu Kıratlı yönetmen Biray Dalkıran ile “Peri Masalı” filminde aşk söylentilerı yer almıştır.

2013 senesinde Burcu Kıratlı Ahmet Kural ile nişanlanmış fakat ardından noktayı koymuştur. Aşk yaşamında arayışına devam eden Burcu Kıratlı 2015 senesinde Popçu Berkay Burcu Kıratlı ile aşk yaşamıştır. 2017 senesinde güzel oyuncu Polat Sadunoğlu ile aşk söylentilerına karıştır. 2018 senesinde adı bu kez oyuncu Alp Navruz ile anılmaya başladı. 2018 senesinde Burcu Kıratlı Sevgilisi Alperen Duymaz oldu. Lakin bu ilişki de bitti.

Daha sonra ismi Furkan Palalı ile anılmaya başladı. En son Burcu Kıratlı 2018 son çeyreğinde Sinan Akçıl ile evlidir.

Burcu Kıratlı Filmleri

Aşk ve Mavi 2016
Diriliş Ertuğrul 2014
Bizim Hikaye 2015
Peri Masalı 2014
Su ve Ateş 2013
Elde Var Hayat 2010

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.