Burcu Kartal kimdir?, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
213
Burcu Kartal kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Burcu Kartal kimdir?, biyografi sitemizde Burcu Kartal kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Burcu Kartal kimdir? kaç yaşında?, Burcu Kartal kimdir? memleketi neresi, Burcu Kartal kimdir? evi nerede, Burcu Kartal kimdir? nereli, Burcu Kartal kimdir? instagram, Burcu Kartal kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Burcu Kartal kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Burcu Kartal
Doğum tarihi: 1990
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.68 cm
Kilo: 52 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Sinan Özen ile)
Meslek: Eczacı
İnstagram hesabı için tıklayın

Burcu Kartal nereli? Kaç yaşında?

Burcu Kartal kimdir, nereli, kaç yaşında, kaç doğumlu,boyu, kilosu, burcu, vikipedi bilgileri? Sinan Özen eşi Burcu Kartal kim? Ne zaman evlendi, çocukları var mı? Burcu Kartal ne iş yapar mesleği? Burcu Kartal Sinan Özen yaş farkı?Sinan Özen eşi kaç yaşında? Sinan Özen Burcu Kartal ne zaman evlendi? Burcu Kartal Özen Instagram hesabı? Burcu Kartal ne zaman doğum yaptı? Hakkında araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Burcu Kartal yaşamı ve biyografisi

Burcu Kartal Türk ünlü şarkıcı Sinan Özen ile evlenmesi ile gündeme gelmiştir.

Burcu Kaya vikipedi bilgileri

Burcu Kartal 1990 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Lise öğrenimini bitirdiktan sonra Eczacılık fakültesini bitirdi. Asıl mesleği Eczacılık olan Burcu Kartal, Ünlü şarkıcı ve besteci Sinan Özen ile Almanya’da bir konserinde tanıştı. Burcu Kartal Sinan Özen’den 26 yaş ufaktür. Burcu Kartal şarkıcı Sinan Özen ile 2016 senesinde Ataşehir Sheraton’da nikah masasına oturdu. 

Burcu Kartal Sinan Özen çiftinin Şubat 2020 tarihinde ikiz bebekleri dünyaya gözlerini açtı. Bir kızı ve bir erkek bebeği olan çift bebeklerinin isimleri ise şöyle; erkek bebeğe Sanberk kız bebeğe ise Neva adı verildi.İkiz bebeklerden Neva bir dönem bağırsak cerrahi operasyonu geçirdi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.