Burcu Bakdur kimdir, Burcu Bakdur kaç yaşında?

07.11.2021
355
Burcu Bakdur kimdir, Burcu Bakdur kaç yaşında?

Burcu Bakdur kimdir, biyografi bölümünde Burcu Bakdur biyografi sayfası ile karşınızdayız. Burcu Bakdur kaç yaşında?, Burcu Bakdur memleketi neresi, Burcu Bakdur facebook, Burcu Bakdur nereli, Burcu Bakdur instagram, Burcu Bakdur ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Burcu Bakdur kimdir? başlığımızın detayları..

Burcu Bakdur Kimdir – Burcu Bakdur Biyografi

1985  İstanbul doğumlu Burcu Bakdur, eğitiminin tamamını de İstanbul’da bitirdi. Youtube üzerinde ulunan “Nedir” kanalı ile değişik bir format üzerinden sunuculuk yapmaya başladı.

Nedir kanalında daha çok bilinmeyen ve araştırılan terimler üzerine farklı anlatımı, iğneleyici kelimeleri ve sosyal mesajları ile öne çıkan Burcu Bakdur, bir dönem Amerika’da yaşamış ve kısa bir evlilik yaşamış olmasına karşın yaşamına Türkiye’de sürdürmektedir. Sunucunun ilerleyen zamanda çok daha etkin işlere imza atması beklenirken Nedir kanalı ile bi hayli başarılı bir iş çıkarmaktadır.

Paylaşmış olduğu videoların içinden en fazla izlenilen ve bi hayli beğeni alan Cem Yılmaz ile birlikte açıklamasını yapmış olduğu Klişe Nedir? isimli video olmuştur.

Burcu Bakdur’un Ham adından bir de kitabı bulunmaktadır.

 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.