Burçe Yağmur Karabal kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
135
Burçe Yağmur Karabal kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Burçe Yağmur Karabal kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Burçe Yağmur Karabal kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Burçe Yağmur Karabal kimdir? kaç yaşında?, Burçe Yağmur Karabal kimdir? memleketi neresi, Burçe Yağmur Karabal kimdir? evi nerede, Burçe Yağmur Karabal kimdir? nereli, Burçe Yağmur Karabal kimdir? instagram, Burçe Yağmur Karabal kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Burçe Yağmur Karabal kimdir? Biyografi

Burçe Yağmur Karabal nereli? Kaç yaşında?

Burçe Yağmur Karabal kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Burçe Yağmur Karabal yaş, boy kilo, instagram, youtube hesabı, sevgilisi, önceden anıldığı isimler, Özcan Deniz, Reymen, Onur Tuna? Burçe Yağmur Karabal estetiksiz hali? Burçe Yağmur Karabal ile ilgili araştırılan tüm detaylar, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Burçe Yağmur Karabal yaşamı ve biyografisi

Burçe Yağmur Karabal Türk muhabir, sunucu ve moda tutkunudur. Hem mesleki kariyeri hem de özel yaşamında yaşadığı ilişkileri ile gündeme geldi ve tanınmaya başladı. 

Burçe Yağmur Karabal kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu

Burçe Yağmur Karabal 17 Haziran 1992 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Ankara Üniversitesi İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümünde sürdürmeye başladı. Ardından yüksek lisans eğitimini MBA alanında TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde bitirdi.  Burçe Yağmur Karabal boyu 1.70 cm  kilosu 53 kg.

Yağmur Karabal estetiksiz hali sevgilisi

Burçe Yağmur Karabal Exatlon Challenge’ın 18 yarışmacıları içinde yer aldı. Burçe Yağmur Karabal özel yaşamında bir dönem Özcan Deniz ile sevgili olması ile gündeme gelmiştir. Ayrıca 2020 senesinde oyuncu Onur Tuna ile aşk yaşadığı iddiaları ile magazin gündeminde yer aldı. Beşiktaş takımını tutan Burçe Yağmur Karabal bunun bunun yanında LÖSEV gönüllüsü olarak bilinmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.